



MEA252
from £13.69 per kg
Halal Welsh Boneless Lamb Shoulders Box Approx. 5-8kg
Collection (per kg): £13.69
Delivery (per kg): £13.99




MEA245
from £10.69 per kg
Halal Welsh Lamb Bone In Shoulders Box Approx. 5kg
Collection (per kg): £10.69
Delivery (per kg): £10.99




MEA197
from £18.49 per kg
Halal Welsh Lamb Neck Fillets Box Appx. 7kg
Collection (per kg): £18.49
Delivery (per kg): £18.79




MEA404
from £14.69 per kg
Halal Boneless Lamb Legs Box Range 8-11kg
Collection (per kg): £14.69
Delivery (per kg): £14.99






MEA226
from £12.69 per kg
Halal UK Boneless Lamb Shoulders Box Range 5-12kg
Collection (per kg): £12.69
Delivery (per kg): £12.99





MEA225
from £9.49 per kg
Halal UK Lamb Bone In Shoulder Box Approx. 6kg
Collection (per kg): £9.49
Delivery (per kg): £9.69





MEA373
from £18.49 per kg
Halal UK Lamb Neck Fillet Pack Approx. 2kg
Collection (per kg): £18.49
Delivery (per kg): £18.69






MEA237
from £15.29 per kg
Halal UK Lamb Neck Fillets Box Range 6-14kg
Collection (per kg): £15.29
Delivery (per kg): £15.49




MEA374
from £12.99 per kg
Halal Whole Leg Of Lamb Pack Approx. 4kg
Collection (per kg): £12.99
Delivery (per kg): £13.29



MEA311
from £10.69 per kg
Ambassador Halal Boneless Lamb Leg Box Range 12-27kg
Collection (per kg): £10.69
Delivery (per kg): £10.99





MEA011
from £1.02 each
JJ Halal Kofte-24x125g
Collection: £26.99
Any 10+: £25.99
Any 20+: £24.49
Delivery: £28.49
Any 10+: £26.99
Any 20+: £25.49




MEA380
from £8.50 per kg
JJ UK Red Tractor Halal Minced Lamb 10% Fat 2x1kg
Collection: £16.99
Delivery: £17.99



MEA510
from £13.20 per kg
Frozen Halal NZ/AUS Lamb Loin Chops 1x6kg
Collection: £67.99
Any 10+: £66.99
Any 20+: £65.99
Delivery: £68.99
Any 10+: £67.99
Any 20+: £66.99


MEA366
from £15.50 per kg
Halal Lamb Cutlet Rack Chop Best End 1x6kg
Collection: £94.99
Any 10+: £93.99
Any 20+: £92.99
Delivery: £96.99
Any 10+: £95.99
Any 20+: £93.99




MEA243
from £8.99 per kg
Halal Lamb Hind Shanks Box Range 12-20kg
Collection (per kg): £8.99
Delivery (per kg): £9.29



MEA509
from £9.70 per kg
Halal Lamb Ribs Individual Cut 1x10kg
Collection: £99.99
Any 10+: £98.99
Any 20+: £96.99
Delivery: £102.99
Any 10+: £102.99
Any 20+: £99.99




MEA496
from £8.60 per kg
Halal NZ Lamb Chump Chops 1x5kg
Collection: £44.99
Any 10+: £44.49
Any 20+: £42.99
Delivery: £45.99
Any 10+: £45.49
Any 20+: £43.99


MEA493
from £2.43 per kg
Halal NZ Lamb Liver 3x5kg
Collection: £38.49
Any 10+: £37.49
Any 20+: £36.49
Delivery: £39.99
Any 10+: £38.99
Any 20+: £37.49


MEA469
from £12.99 per kg
Halal New Zealand Lamb Boneless Chumps Cap On Box Approx. 20-24kg
Collection (per kg): £12.99
Delivery (per kg): £13.29



MEA169
from £18.49 per kg
Halal New Zealand Lamb Neck Fillets V/P Box Range 8-22kg
Collection (per kg): £18.49
Delivery (per kg): £18.79



MEA159
from £8.99 per kg
Halal New Zealand Leg Of Lamb Short Cut Box Range 16-26kg
Collection (per kg): £8.99
Delivery (per kg): £9.29


DON196
from £9.50 per kg
JJ Halal Pre-Cooked & Cut Lamb Doner Kebab 1x4kg
Collection: £42.99
Any 10+: £40.99
Any 20+: £37.99
Delivery: £44.99
Any 10+: £42.99
Any 20+: £38.99




DON176
from £8.49 per bag
JJ Halal Pre-Cooked & Cut Lamb Doner Kebab Bag 1x800g
Collection: £10.49
Any 10+: £9.49
Any 20+: £8.49
Delivery: £12.49
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.49



DON193
from £2.99 per bag
Ozturk Halal Pre-Cooked & Cut Lamb Doner Kebab Bag 1x300g
Collection: £2.99
Delivery: £3.29





DON097
from £4.41 per kg
JJ Halal All Lamb Doner Kebab 20lb 1x9.07kg
Collection: £44.99
Any 10+: £43.99
Any 20+: £39.99
Delivery: £48.99
Any 10+: £46.99
Any 20+: £41.99





SAM003
from £0.92 each
Halal Large Cooked Lamb Samosas-15x120g
Collection: £13.79
Delivery: £15.29



DON210
from £3.90 per kg
JJ Classic Halal Doner Kebab 1x10kg
Collection: £45.99
Any 10+: £42.99
Any 20+: £38.99
Delivery: £48.99
Any 10+: £44.99
Any 20+: £39.99



DON211
from £3.93 per kg
JJ Classic Halal Doner Kebab 1x15kg
Collection: £66.99
Any 10+: £62.99
Any 20+: £58.99
Delivery: £69.99
Any 10+: £64.99
Any 20+: £59.99



DON209
from £4.00 per kg
JJ Classic Halal Doner Kebab 1x7kg
Collection: £33.99
Any 10+: £30.99
Any 20+: £27.99
Delivery: £35.99
Any 10+: £32.99
Any 20+: £28.99



DON212
from £3.95 per kg
JJ Classic Halal Doner Kebab 1x20kg
Collection: £87.99
Any 10+: £83.99
Any 20+: £78.99
Delivery: £90.99
Any 10+: £85.99
Any 20+: £79.99




DON103
from £4.50 per kg
Ali Baba Halal Classic Doner Kebab-1x5kg
Collection: £24.49
Any 10+: £23.49
Any 20+: £22.49
Delivery: £26.49
Any 10+: £25.49
Any 20+: £24.49





DON039
from £3.90 per kg
Anatolian Halal Doner 11lb 1x5kg
Collection: £21.49
Any 10+: £20.49
Any 20+: £19.49
Delivery: £23.49
Any 10+: £22.49
Any 20+: £21.49




DON027
from £3.85 per kg
Anatolian Halal Doner 22lb 1x10kg
Collection: £40.49
Any 10+: £39.49
Any 20+: £38.49
Delivery: £42.49
Any 10+: £41.49
Any 20+: £40.49




DON028
from £3.33 per kg
Anatolian Halal Doner 33lb 1x15kg
Collection: £57.99
Any 10+: £55.99
Any 20+: £49.99
Delivery: £62.99
Any 10+: £60.99
Any 20+: £54.99




DON030
from £3.65 per kg
Anatolian Halal Doner 44lb 1x20kg
Collection: £76.99
Any 10+: £74.99
Any 20+: £72.99
Delivery: £78.99
Any 10+: £77.99
Any 20+: £74.99





DON035
from £4.70 per kg
Turkish Best Halal Doner 11lb 1x5kg
Collection: £25.49
Any 10+: £24.49
Any 20+: £23.49
Delivery: £27.49
Any 10+: £26.49
Any 20+: £25.49




DON020
from £4.70 per kg
Turkish Best Halal Doner 22lb 1x10kg
Collection: £46.99
Delivery: £49.99



MEA397
from £10.99 per kg
Halal UK/IE Boneless Mutton Leg Box Approx. 20kg
Collection (per kg): £10.99
Delivery (per kg): £11.29



MEA326
from £8.89 per kg
Halal Australian Boneless Mutton Leg Box Approx. 30kg
Collection (per kg): £8.89
Delivery (per kg): £9.09




MEA162
from £8.99 per kg
Halal New Zealand Boneless Mutton Leg Box Range 14-26kg
Collection (per kg): £8.99
Delivery (per kg): £9.19
