"vegetables"

Sapori DItalia Marinated Artichoke Quarters-1x1kg
Chilled
Vegan
Vegetarian

VEG356

from £9.49 per kg

Sapori DItalia Marinated Artichoke Quarters-1x1kg

Collection: £9.49
Delivery: £10.49
JJ Vegetable Cooking Oil BIB 1x20L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL114

from £1.35 per litre

JJ Vegetable Cooking Oil BIB 1x20L

Collection: £26.99
Delivery: £28.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Vegetable Cooking Oil Drum 1x20L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL028

from £1.25 per litre

JJ Vegetable Cooking Oil Drum 1x20L

Collection: £27.99
Any 10+: £26.99
Any 20+: £24.99
Delivery: £29.99
Any 10+: £28.99
Any 20+: £25.99
KTC Extended Life Vegetable Oil PET 1x5L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL109

from £1.70 per litre

KTC Extended Life Vegetable Oil PET 1x5L

Collection: £8.49
Delivery: £9.49
KTC Vegetable Cooking Oil BIB 1x20L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL072

from £1.45 per litre

KTC Vegetable Cooking Oil BIB 1x20L

Collection: £28.99
Delivery: £30.99
KTC Vegetable Cooking Oil Drum 1x20L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL013

from £1.47 per litre

KTC Vegetable Cooking Oil Drum 1x20L

Collection: £29.49
Delivery: £31.49
Olympic Vegetable Cooking Oil BIB 2x10L
Vegan
Vegetarian

OIL111

from £1.42 per litre

Olympic Vegetable Cooking Oil BIB 2x10L

Collection: £28.49
Delivery: £30.49
Cha Plu Leaf-1x100g
Chilled
Fresh

VGT181

from £19.90 per kg

Cha Plu Leaf-1x100g

Collection: £1.99
Delivery: £2.99
Kai Lan- 1x250g
Chilled
Fresh

VGT220

from £13.96 per kg

Kai Lan- 1x250g

Collection: £3.49
Delivery: £4.49
Kratin Leaf-1x100g
Chilled
Fresh

VGT180

from £19.90 per kg

Kratin Leaf-1x100g

Collection: £1.99
Delivery: £2.99
Banana Leaves -2x500g
Chilled
Fresh

VGT068

from £7.50 each

Banana Leaves -2x500g

Collection: £14.99
Delivery: £15.99
Cos Romaine Lettuce-1x 10-12
Popular
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG793

from £1.20 each

Cos Romaine Lettuce-1x 10-12

Collection: £11.99
Delivery: £12.99
Dok Sa Dao Sadao Flower 1x100g
Chilled
Fresh

VGT179

from £19.90 per kg

Dok Sa Dao Sadao Flower 1x100g

Collection: £1.99
Delivery: £2.99
Fresh Bean Sprouts 1x4kg
Popular
Chilled
Fresh

VEG771

from £1.50 per kg

Fresh Bean Sprouts 1x4kg

Collection: £5.99
Delivery: £6.99
Fresh Chinese Leaf-1x8
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG789

from £1.87 each

Fresh Chinese Leaf-1x8

Collection: £14.99
Delivery: £15.99
Fresh Coriander-1x20 Bunches
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG668

from £0.62 each

Fresh Coriander-1x20 Bunches

Collection: £12.49
Delivery: £13.49
Fresh Flat Leaf Parsley-1x20 Bunches
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG756

from £0.57 each

Fresh Flat Leaf Parsley-1x20 Bunches

Collection: £11.49
Delivery: £12.49
Fresh Mint-1x20 Bunches
Chilled

VEG887

from £0.70 each

Fresh Mint-1x20 Bunches

Collection: £13.99
Delivery: £14.99
Fresh Pak Choi-2x10
Chilled
Fresh

VEG796

from £0.62 each

Fresh Pak Choi-2x10

Collection: £12.49
Delivery: £13.79
Fresh Rocket Leaves-2x500g
Fresh
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG792

from £3.50 each

Fresh Rocket Leaves-2x500g

Collection: £6.99
Delivery: £7.99
Fresh Rosemary-1x100g
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG438

from £17.90 per kg

Fresh Rosemary-1x100g

Collection: £1.79
Delivery: £1.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Fresh Sandwich Mixed Leaves-2x500g
Popular
Fresh
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG790

from £3.25 each

Fresh Sandwich Mixed Leaves-2x500g

Collection: £7.49
Any 10+: £6.99
Any 20+: £6.49
Delivery: £8.49
Any 10+: £7.99
Any 20+: £6.99
Fresh Spinach Leaves-5x200g
Fresh
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG791

from £1.10 each

Fresh Spinach Leaves-5x200g

Collection: £5.49
Delivery: £5.99
Fresh Thyme-1x100g
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG962

from £17.90 per kg

Fresh Thyme-1x100g

Collection: £1.79
Delivery: £1.99
Holy Basil 1x100g
Chilled
Fresh

VGT093

from £19.90 per kg

Holy Basil 1x100g

Collection: £1.99
Delivery: £2.99
Iceberg Lettuce-1x 10-12
Popular
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG476

from £1.10 each

Iceberg Lettuce-1x 10-12

Collection: £10.99
Delivery: £11.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Lemongrass 1x500g
Chilled
Fresh

VGT132

from £7.98 per kg

Lemongrass 1x500g

Collection: £4.99
Any 10+: £4.49
Any 20+: £3.99
Delivery: £5.99
Any 10+: £5.49
Any 20+: £4.99
Thai Acacia leaf (Cha-om)- 1x100g
Chilled
Fresh

VGT258

from £1.49 per 100g

Thai Acacia leaf (Cha-om)- 1x100g

Collection: £1.49
Delivery: £1.99
Thai Parsley Stinking 1x100g
Chilled
Fresh

VGT099

from £29.90 per kg

Thai Parsley Stinking 1x100g

Collection: £2.99
Delivery: £3.99
Water Mimosa- 1x200g
Chilled
Fresh

VGT177

from £14.95 per kg

Water Mimosa- 1x200g

Collection: £2.99
Delivery: £3.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Gomo Vegetable Bouillon-1x1kg
Vegan
Vegetarian

MIS112

from £9.99 per kg

Gomo Vegetable Bouillon-1x1kg

Collection: £10.99
Any 10+: £10.49
Any 20+: £9.99
Delivery: £12.49
Any 10+: £11.99
Any 20+: £10.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Knorr Vegetable Bouillon Powder Gluten Free 1x1kg
Vegan
Vegetarian

SPI667

from £15.99 per kg

Knorr Vegetable Bouillon Powder Gluten Free 1x1kg

Collection: £17.99
Any 10+: £16.99
Any 20+: £15.99
Delivery: £19.49
Any 10+: £18.49
Any 20+: £16.99
Offer ends 30/09
Field Favourites Mixed Vegetable Pickles Glass Jar 1x1.61kg

VGT171

from £0.99 per kg

Field Favourites Mixed Vegetable Pickles Glass Jar 1x1.61kg

Extra £1 off
Collection: £2.59
Pay ONLINE£1.59
Delivery: £3.09
Pay ONLINE£2.09
Mix & Save - ANY COMBINATION
AVR60 Extreme Long Life Vegetable Oil 1x12.5kg
United Kingdom

OIL127

from £2.40 per kg

AVR60 Extreme Long Life Vegetable Oil 1x12.5kg

Collection: £30.99
Any 10+: £30.49
Any 20+: £29.99
Delivery: £32.49
Any 10+: £31.99
Any 20+: £30.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Prep Ultra Long Life Vegetable Oil-1x20L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL126

from £2.25 per litre

Prep Ultra Long Life Vegetable Oil-1x20L

Collection: £46.99
Any 10+: £45.99
Any 20+: £44.99
Delivery: £48.99
Any 10+: £47.99
Any 20+: £45.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
AVR60 Select Long Life Vegetable Oil 1x12.5kg
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL143

from £2.12 per kg

AVR60 Select Long Life Vegetable Oil 1x12.5kg

Collection: £27.99
Any 10+: £27.49
Any 20+: £26.49
Delivery: £29.49
Any 10+: £28.99
Any 20+: £27.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Frymax Solid Vegetable Oil-1x12.5kg
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL010

from £2.32 per kg

Frymax Solid Vegetable Oil-1x12.5kg

Collection: £29.99
Any 10+: £29.49
Any 20+: £28.99
Delivery: £31.49
Any 10+: £30.99
Any 20+: £29.99
KaterVeg Vegetable Nuggets-1x2kg
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG617

from £4.75 per kg

KaterVeg Vegetable Nuggets-1x2kg

Collection: £9.49
Delivery: £10.49
Aviko Vegetable Burger 10x113g
Frozen
Vegan
Vegetarian

VEG911

from £0.65 each

Aviko Vegetable Burger 10x113g

Collection: £6.49
Delivery: £7.99
KaterVeg Vegetable Burger-36x90g
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG613

from £0.36 each

KaterVeg Vegetable Burger-36x90g

Collection: £12.99
Delivery: £14.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
KaterVeg Vegetable Sausages 48x50g
Frozen
Vegan
Vegetarian

VGT044

from £0.23 each

KaterVeg Vegetable Sausages 48x50g

Collection: £12.49
Any 10+: £11.49
Any 20+: £10.99
Delivery: £13.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £11.99
Mooli / 1x15 Pcs
Chilled

VGT116

from £1.00 each

Mooli / 1x15 Pcs

Collection: £14.99
Delivery: £15.99
Coriander Root- 1x100g
Chilled
Fresh

VGT176

from £29.90 per kg

Coriander Root- 1x100g

Collection: £2.99
Delivery: £3.99
Young peppercorn -100g
Chilled
Fresh

VGT163

from £19.90 per kg

Young peppercorn -100g

Collection: £1.99
Delivery: £2.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Innocent Cherry, Beetroot, Apple & Spinach Smoothie 8x250ml
Chilled
Vegan
Vegetarian

DRN961

from £1.12 each

Innocent Cherry, Beetroot, Apple & Spinach Smoothie 8x250ml

Collection: £10.99
Any 10+: £9.99
Any 20+: £8.99
Delivery: £11.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Summer County Margarine-1x2kg
Chilled
Vegetarian
United Kingdom

OIL004

from £2.25 per kg

Summer County Margarine-1x2kg

Collection: £5.99
Any 10+: £5.79
Any 20+: £4.49
Delivery: £6.99
Any 10+: £6.79
Any 20+: £4.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Innocent Cucumber, Lemon, Apple & Spinach Smoothie 8x250ml
Chilled
Vegan
Vegetarian

DRN960

from £1.12 each

Innocent Cucumber, Lemon, Apple & Spinach Smoothie 8x250ml

Collection: £10.99
Any 10+: £9.99
Any 20+: £8.99
Delivery: £11.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.99
White Aubergine- 1x500g
Chilled
Fresh

VGT162

from £12.98 per kg

White Aubergine- 1x500g

Collection: £6.49
Delivery: £7.49