"vegan"

Offer ends 30/09
Eat Natural Vegan Bars 12x40g
Great Britain

SNA397

from £0.58 each

Eat Natural Vegan Bars 12x40g

Extra £1.50 off
Collection: £8.49
Pay ONLINE£6.99
Delivery: £9.49
Pay ONLINE£7.99
Kara 4.5" Vegan Sliced Brioche Buns 1x48
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

BUN032

from £0.47 each

Kara 4.5" Vegan Sliced Brioche Buns 1x48

Collection: £22.49
Delivery: £23.99
Sephra Vegan Waffle & Pancake Mix 4x3kg
Halal
Vegan
Vegetarian

FLO247

from £12.50 each

Sephra Vegan Waffle & Pancake Mix 4x3kg

Collection: £49.99
Delivery: £51.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Green Vie Grated Vegan Cheddar Flavour Cheese 1x1kg
Chilled
Vegan
Vegetarian

CHE204

from £9.99 per kg

Green Vie Grated Vegan Cheddar Flavour Cheese 1x1kg

Collection: £11.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.99
Delivery: £12.99
Any 10+: £11.99
Any 20+: £10.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Green Vie Grated Vegan Mozzarella Flavour Cheese 1x1kg
Popular
Chilled
Vegan
Vegetarian

CHE205

from £9.99 per kg

Green Vie Grated Vegan Mozzarella Flavour Cheese 1x1kg

Collection: £11.49
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.99
Delivery: £12.49
Any 10+: £11.99
Any 20+: £10.99
Green Vie Vegan Mozzarella Cheese Flavour Block 1x250g
Chilled
Vegan
Vegetarian

CHE189

from £11.96 per kg

Green Vie Vegan Mozzarella Cheese Flavour Block 1x250g

Collection: £2.99
Delivery: £3.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Green Vie Vegan Smoked Gouda Flavour Cheese Slices 1x500g
Chilled
Vegan
Vegetarian

CHE190

from £10.98 per kg

Green Vie Vegan Smoked Gouda Flavour Cheese Slices 1x500g

Collection: £6.99
Any 10+: £5.99
Any 20+: £5.49
Delivery: £8.49
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.49
Hopla Vegan Dairy Free Whipped Topping 1x250g
Chilled
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

CRE025

from £7.96 per kg

Hopla Vegan Dairy Free Whipped Topping 1x250g

Collection: £1.99
Delivery: £2.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Sidoli Vegan Devils Fudge Cake 2.1Kg Pre-Sliced 1x14ptn
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

DES379

from £1.64 per portion

Sidoli Vegan Devils Fudge Cake 2.1Kg Pre-Sliced 1x14ptn

Collection: £24.99
Any 10+: £23.99
Any 20+: £22.99
Delivery: £26.49
Any 10+: £25.49
Any 20+: £23.99
Jongga Fresh Vegan Kimchi 1x3kg
Chilled
Vegetarian

VGT127

from £5.76 per kg

Jongga Fresh Vegan Kimchi 1x3kg

Collection: £17.29
Delivery: £18.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
Emma Basic Green Vegetable Vegan Gyoza 50x20g
Frozen
Vegan
Vegetarian

PAS150

from £0.11 each

Emma Basic Green Vegetable Vegan Gyoza 50x20g

Collection: £5.99
Any 10+: £5.79
Any 20+: £5.49
Delivery: £6.99
Any 10+: £6.79
Any 20+: £6.49
KaterVeg 6" Vegan Unbaked Sausage Rolls 40x100g
Frozen
Vegan
Vegetarian

ROL046

from £0.38 each

KaterVeg 6" Vegan Unbaked Sausage Rolls 40x100g

Collection: £15.29
Delivery: £16.29
Cooks&Co Vegan Green Pesto- 1x1.1kg
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

SAU691

from £10.90 per kg

Cooks&Co Vegan Green Pesto- 1x1.1kg

Collection: £11.99
Delivery: £12.99
Heinz Vegan Mayonnaise 1x5L
Vegan
Vegetarian

SAU972

from £3.40 per litre

Heinz Vegan Mayonnaise 1x5L

Collection: £16.99
Delivery: £18.49
Lion Premium Vegan Mayo 1x1L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

SAU631

from £3.49 per litre

Lion Premium Vegan Mayo 1x1L

Collection: £3.49
Delivery: £4.49
Lion Vegan Japanese Style Mayo 1x1L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

SAU990

from £2.99 per litre

Lion Vegan Japanese Style Mayo 1x1L

Collection: £2.99
Delivery: £3.49
Sasco Vegan Mayonnaise 1x5L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

SAU996

from £1.80 per litre

Sasco Vegan Mayonnaise 1x5L

Collection: £8.99
Delivery: £10.49
KaterVeg Gluten Free & Vegan Moroccan Style Cauliflower Bites 3x1kg
Frozen
Vegan
Vegetarian

VGT027

from £7.33 each

KaterVeg Gluten Free & Vegan Moroccan Style Cauliflower Bites 3x1kg

Collection: £21.99
Delivery: £23.49
Quorn Vegan ChiQin Buttermilk Burger 100g 1x2kg
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG988

from £14.00 per kg

Quorn Vegan ChiQin Buttermilk Burger 100g 1x2kg

Collection: £27.99
Delivery: £28.99
KaterVeg Vegan Mince 1x1kg
Frozen
Vegan
Vegetarian

VEG913

from £6.99 per kg

KaterVeg Vegan Mince 1x1kg

Collection: £6.99
Delivery: £7.99
Quorn Vegan Beef Pieces 1x1.5kg
Frozen
Vegan
Vegetarian

VGT156

from £5.33 per kg

Quorn Vegan Beef Pieces 1x1.5kg

Collection: £7.99
Delivery: £8.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Quorn Vegan Sausages 1x2kg
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG965

from £7.00 per kg

Quorn Vegan Sausages 1x2kg

Collection: £15.99
Any 10+: £14.99
Any 20+: £13.99
Delivery: £17.99
Any 10+: £16.49
Any 20+: £14.99
Aviko Breaded Mozzarella Fingers-1x1kg
Frozen
Vegetarian

VGT018

from £8.49 per kg

Aviko Breaded Mozzarella Fingers-1x1kg

Collection: £8.49
Delivery: £8.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Aviko Green Jalapeno and Cheese Snacks-1x1kg
Frozen
Vegetarian

VEG909

from £6.99 per kg

Aviko Green Jalapeno and Cheese Snacks-1x1kg

Collection: £8.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £6.99
Delivery: £10.49
Any 10+: £9.99
Any 20+: £7.99
Aviko Mac n Cheese Bites 1x1kg
Frozen
Vegetarian

VEG894

from £8.49 per kg

Aviko Mac n Cheese Bites 1x1kg

Collection: £8.49
Delivery: £9.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Breaded Mozzarella Sticks 1x1Kg
Frozen

VGT231

from £5.99 per kg

JJ Breaded Mozzarella Sticks 1x1Kg

Collection: £6.99
Any 10+: £6.49
Any 20+: £5.99
Delivery: £7.99
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.99
KaterVeg Vegetable Nuggets-1x2kg
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG617

from £4.75 per kg

KaterVeg Vegetable Nuggets-1x2kg

Collection: £9.49
Delivery: £10.49
Leduc Breaded Garlic Mushrooms-1x1kg
Frozen
Vegetarian

VGT219

from

Leduc Breaded Garlic Mushrooms-1x1kg

Collection: £3.49
Delivery: £4.49
McCain Breaded Mozzarella Sticks-1x1kg
Frozen
Vegetarian
United Kingdom

VEG907

from £8.99 per kg

McCain Breaded Mozzarella Sticks-1x1kg

Collection: £8.99
Delivery: £9.99
McCain Pickers Chilli Pepper & Cheese Nuggets-1x1kg
Frozen
Vegetarian
United Kingdom

VEG983

from £8.99 per kg

McCain Pickers Chilli Pepper & Cheese Nuggets-1x1kg

Collection: £8.99
Delivery: £9.99
McCain Pickers Halloumi Fries-1x1kg
Frozen
Vegetarian

VGT049

from £13.99 per kg

McCain Pickers Halloumi Fries-1x1kg

Collection: £13.99
Delivery: £14.99
Offer ends 30/09
Innovate Golden Crumb Halloumi Fries 1x1Kg
Frozen
Vegetarian

VGT251

from £6.49 per kg

Innovate Golden Crumb Halloumi Fries 1x1Kg

Extra £3 off
Collection: £9.49
Pay ONLINE£6.49
Delivery: £9.99
Pay ONLINE£6.99
Innovate Golden Crumb Halloumi Fries 6x1Kg
Frozen
Vegetarian

VGT229

from £8.66 each

Innovate Golden Crumb Halloumi Fries 6x1Kg

Collection: £51.99
Delivery: £53.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Innovate Mac N Cheese Bites 1x1kg
Frozen
Vegetarian

VGT160

from £5.99 per kg

Innovate Mac N Cheese Bites 1x1kg

Collection: £6.99
Any 10+: £6.49
Any 20+: £5.99
Delivery: £7.99
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Stuffed Jalapeno Peppers 1x1kg
Frozen
Vegetarian

VGT051

from £7.49 per kg

Stuffed Jalapeno Peppers 1x1kg

Collection: £8.99
Any 10+: £7.99
Any 20+: £7.49
Delivery: £9.99
Any 10+: £8.99
Any 20+: £8.49
Pumpkin Croquette 100x60g
Frozen
Vegetarian

VGT165

from £0.35 each

Pumpkin Croquette 100x60g

Collection: £34.99
Delivery: £36.99
Aviko Vegetable Burger 10x113g
Frozen
Vegan
Vegetarian

VEG911

from £0.65 each

Aviko Vegetable Burger 10x113g

Collection: £6.49
Delivery: £7.99
KaterVeg Spicy Breaded Bean Burger 24x100g
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG754

from £0.50 each

KaterVeg Spicy Breaded Bean Burger 24x100g

Collection: £11.99
Delivery: £13.49
KaterVeg Vegetable Burger-36x90g
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG613

from £0.36 each

KaterVeg Vegetable Burger-36x90g

Collection: £12.99
Delivery: £14.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
McCain Classic Veggie Burgers-30x113g
Frozen
Vegetarian
United Kingdom

VEG075

from £0.60 each

McCain Classic Veggie Burgers-30x113g

Collection: £20.99
Any 10+: £19.99
Any 20+: £17.99
Delivery: £22.49
Any 10+: £21.99
Any 20+: £18.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Flames Falafel 30g 2x50
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG083

from £6.66 per kg

Flames Falafel 30g 2x50

Collection: £22.99
Any 10+: £21.49
Any 20+: £19.99
Delivery: £24.49
Any 10+: £23.49
Any 20+: £21.99
Gosh Moroccan Falafel Bite 2x1kg
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VGT017

from £11.00 per kg

Gosh Moroccan Falafel Bite 2x1kg

Collection: £21.99
Delivery: £23.49
Aviko Battered Onion Rings-1x1kg
Frozen
Vegetarian

VEG908

from £4.29 per kg

Aviko Battered Onion Rings-1x1kg

Collection: £4.29
Delivery: £5.29
Aviko Breaded Onion Rings-1x1kg
Frozen

VEG910

from £4.49 per kg

Aviko Breaded Onion Rings-1x1kg

Collection: £4.49
Delivery: £5.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Battered Onion Rings 6x1kg
Frozen
Halal
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG859

from £2.33 each

JJ Battered Onion Rings 6x1kg

Collection: £18.49
Any 10+: £16.49
Any 20+: £13.99
Delivery: £19.99
Any 10+: £18.49
Any 20+: £14.99
JJ Breaded Onion Rings 6x1kg
Frozen
Halal
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG860

from £2.92 each

JJ Breaded Onion Rings 6x1kg

Collection: £17.49
Delivery: £18.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
CheeseOs Onion Rings-1x1kg
Frozen
Vegetarian
United Kingdom

VEG829

from £8.49 per kg

CheeseOs Onion Rings-1x1kg

Collection: £9.99
Any 10+: £8.99
Any 20+: £8.49
Delivery: £10.99
Any 10+: £9.99
Any 20+: £9.49
Lamb Weston Battered Onion Rings-6x1kg
Frozen

POT123

from £3.75 each

Lamb Weston Battered Onion Rings-6x1kg

Collection: £22.49
Delivery: £24.49