"turkey slices"

Mix & Save - ANY COMBINATION
Letscake Hazelnut & Pistachio Chocolate Slices Individual Portions 10x185g
Popular
Frozen
Vegetarian

DES419

from £2.20 each

Letscake Hazelnut & Pistachio Chocolate Slices Individual Portions 10x185g

Collection: £26.49
Any 10+: £23.99
Any 20+: £21.99
Delivery: £27.99
Any 10+: £25.99
Any 20+: £22.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Letscake Pistachio & Cherry Cake Slices Individual Portions 12x160g
Frozen

DES447

from £1.58 each

Letscake Pistachio & Cherry Cake Slices Individual Portions 12x160g

Collection: £22.29
Any 10+: £19.99
Any 20+: £18.99
Delivery: £23.79
Any 10+: £20.99
Any 20+: £19.99
JJ Cheese and Onion Slice-30x180g
Popular
Frozen
Vegetarian
United Kingdom

PAS053

from £0.78 each

JJ Cheese and Onion Slice-30x180g

Collection: £23.49
Delivery: £24.99
JJ Chicken Slices-30x180g
Popular
Frozen
United Kingdom

PAS054

from £0.88 each

JJ Chicken Slices-30x180g

Collection: £26.29
Delivery: £27.79
JJ Steak Slices-30x180g
Popular
Frozen
United Kingdom

PAS056

from £1.13 each

JJ Steak Slices-30x180g

Collection: £33.79
Delivery: £35.29
JJ Vegetable Slice-30x180g
Popular
Frozen
Vegetarian
United Kingdom

PAS052

from £0.68 each

JJ Vegetable Slice-30x180g

Collection: £20.29
Delivery: £21.79
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Halal Cured Julienne Turkey Ham Sub 1x1kg
Popular
Frozen
Halal

PIZ041

from £6.99 per kg

JJ Halal Cured Julienne Turkey Ham Sub 1x1kg

Collection: £9.79
Any 10+: £8.79
Any 20+: £6.99
Delivery: £10.79
Any 10+: £9.99
Any 20+: £7.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Volys Halal Cooked & Chilled Smoked Turkey Rashers-1x500g
Chilled

TUR065

from £15.98 per kg

Volys Halal Cooked & Chilled Smoked Turkey Rashers-1x500g

Collection: £8.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £7.99
Delivery: £10.49
Any 10+: £9.99
Any 20+: £8.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Volys Halal Turkey Rashers Bacon Eqv 1x1kg
Frozen
Halal

TUR022

from £19.99 per kg

Volys Halal Turkey Rashers Bacon Eqv 1x1kg

Collection: £21.99
Any 10+: £20.99
Any 20+: £19.99
Delivery: £23.99
Any 10+: £22.99
Any 20+: £20.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
The Sausage Man Halal Turkey Hot Dog 20cm 10x110g
Frozen
Halal

SGS227

from £1.50 each

The Sausage Man Halal Turkey Hot Dog 20cm 10x110g

Collection: £17.49
Any 10+: £16.49
Any 20+: £14.99
Delivery: £18.49
Any 10+: £17.49
Any 20+: £15.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Uncle Johns Halal Chicken and Turkey Hot Dogs 8x80g
Popular
Halal

SGS156

from £0.81 each

Uncle Johns Halal Chicken and Turkey Hot Dogs 8x80g

Collection: £9.99
Any 10+: £7.99
Any 20+: £6.49
Delivery: £11.49
Any 10+: £9.49
Any 20+: £7.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Riva Part Baked Garlic Slices 1x150
Frozen
United Kingdom

BAK441

from £0.14 each

Riva Part Baked Garlic Slices 1x150

Collection: £22.99
Any 10+: £21.99
Any 20+: £20.99
Delivery: £24.99
Any 10+: £23.99
Any 20+: £21.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Kerrymaid Burger Cheese Slices 1x112
Popular
Chilled
Vegetarian

CHE142

from £0.06 each

Kerrymaid Burger Cheese Slices 1x112

Collection: £9.99
Any 10+: £7.99
Any 20+: £6.49
Delivery: £10.99
Any 10+: £9.49
Any 20+: £7.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Monterey Jack Slices 1x1kg
Chilled
Vegetarian
United Kingdom

CHE160

from £12.99 per kg

Monterey Jack Slices 1x1kg

Collection: £14.99
Any 10+: £13.99
Any 20+: £12.99
Delivery: £16.49
Any 10+: £15.49
Any 20+: £13.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Cuisine Burger Cheese Slices 1X112
Chilled
Vegetarian

CHE222

from £0.07 each

Cuisine Burger Cheese Slices 1X112

Collection: £8.79
Any 10+: £8.29
Any 20+: £7.79
Delivery: £9.79
Any 10+: £9.29
Any 20+: £8.79
Mix & Save - ANY COMBINATION
Mature Cheddar Slices-1x1kg
Popular
Chilled
Vegetarian
United Kingdom

CHE036

from £7.49 per kg

Mature Cheddar Slices-1x1kg

Collection: £9.49
Any 10+: £8.49
Any 20+: £7.49
Delivery: £10.99
Any 10+: £9.99
Any 20+: £8.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Mild Cheddar Slices 1x1kg
Popular
Chilled
Vegetarian
United Kingdom

CHE035

from £6.99 per kg

Mild Cheddar Slices 1x1kg

Collection: £7.49
Any 10+: £7.29
Any 20+: £6.99
Delivery: £8.49
Any 10+: £8.29
Any 20+: £7.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Green Vie Vegan Smoked Gouda Flavour Cheese Slices 1x500g
Chilled
Vegan
Vegetarian

CHE190

from £10.98 per kg

Green Vie Vegan Smoked Gouda Flavour Cheese Slices 1x500g

Collection: £6.99
Any 10+: £5.99
Any 20+: £5.49
Delivery: £8.49
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.49
Mozzarella Slices 1x1kg
Popular
Chilled
Vegetarian
United Kingdom

CHE037

from £7.79 per kg

Mozzarella Slices 1x1kg

Collection: £7.79
Delivery: £8.79
Mix & Save - ANY COMBINATION
Letsdough Pistachio Baklava 20 Triangle Slices 1x2.5Kg
Frozen
Vegetarian

DES426

from £1.80 each

Letsdough Pistachio Baklava 20 Triangle Slices 1x2.5Kg

Collection: £37.49
Any 10+: £36.99
Any 20+: £35.99
Delivery: £38.99
Any 10+: £38.49
Any 20+: £36.99
Peach Slices In Juice-1x2.65kg
Vegan
Vegetarian

VEG202

from £2.37 per kg

Peach Slices In Juice-1x2.65kg

Collection: £6.29
Delivery: £7.59
Mix & Save - ANY COMBINATION
Bamboo Shoots Slices in Water 6x2.95kg

VEG647

from £2.83 each

Bamboo Shoots Slices in Water 6x2.95kg

Collection: £21.99
Any 10+: £17.99
Any 20+: £16.99
Delivery: £22.99
Any 10+: £20.99
Any 20+: £17.99
Water Chestnuts Slices in Water 6x2.95kg
Vegan
Vegetarian

VEG649

from £4.00 each

Water Chestnuts Slices in Water 6x2.95kg

Collection: £23.99
Delivery: £25.29
Kuhne Gherkin Sandwich Slices in Tin 1x2.9kg

VEG839

from £4.07 per kg

Kuhne Gherkin Sandwich Slices in Tin 1x2.9kg

Collection: £11.79
Delivery: £13.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
Europa Cuisson Chilled Halal Cooked Roasted Chicken Breast Slices 1x2.5kg
Chilled
Halal

CHI607

from £8.00 per kg

Europa Cuisson Chilled Halal Cooked Roasted Chicken Breast Slices 1x2.5kg

Collection: £21.49
Any 10+: £20.49
Any 20+: £19.99
Delivery: £23.49
Any 10+: £21.99
Any 20+: £20.99
JJ IQF Halal Cooked Chicken Slices 1x2.5kg
Frozen
Halal

CHI027

from £8.00 per kg

JJ IQF Halal Cooked Chicken Slices 1x2.5kg

Collection: £19.99
Delivery: £21.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
IQF Halal 6-7mm Cooked Roasted Chicken Slices 1x1kg
Frozen
Halal

CHI796

from £6.49 per kg

IQF Halal 6-7mm Cooked Roasted Chicken Slices 1x1kg

Collection: £7.99
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.49
Delivery: £8.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £7.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Halal Sliced Salami-1x1kg
Frozen
Halal

PIZ034

from £8.99 per kg

JJ Halal Sliced Salami-1x1kg

Collection: £12.49
Any 10+: £10.99
Any 20+: £8.99
Delivery: £13.99
Any 10+: £12.49
Any 20+: £9.99
Jalapenos Sliced Green In Brine 1x3kg
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG993

from £2.43 per kg

Jalapenos Sliced Green In Brine 1x3kg

Collection: £7.29
Delivery: £8.29
Kuhne Dill Chips Sliced Gherkins Glass Jar 1x2.45kg
Vegan
Vegetarian

VEG749

from £3.47 per kg

Kuhne Dill Chips Sliced Gherkins Glass Jar 1x2.45kg

Collection: £8.49
Delivery: £9.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Kayra Narince 1x75cl

DRN936

from £8.49 each

Kayra Narince 1x75cl

Collection: £9.99
Any 10+: £8.99
Any 20+: £8.49
Delivery: £10.99
Any 10+: £9.99
Any 20+: £9.49
McCain Original Choice Saute Potatoes-1x2.27kg
Frozen
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

POT030

from £3.08 per kg

McCain Original Choice Saute Potatoes-1x2.27kg

Collection: £6.99
Delivery: £7.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Efes Pilsener 24x330ml

DRN896

from £0.99 each

Efes Pilsener 24x330ml

Collection: £24.99
Any 10+: £24.49
Any 20+: £23.79
Delivery: £26.49
Any 10+: £25.99
Any 20+: £24.79
Mix & Save - ANY COMBINATION
Kayra Kalecik Karasi 1x75cl

DRN933

from £8.49 each

Kayra Kalecik Karasi 1x75cl

Collection: £9.99
Any 10+: £8.99
Any 20+: £8.49
Delivery: £10.99
Any 10+: £9.99
Any 20+: £9.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Kayra Okuzgozu 1x75cl

DRN932

from £8.49 each

Kayra Okuzgozu 1x75cl

Collection: £9.99
Any 10+: £8.99
Any 20+: £8.49
Delivery: £10.99
Any 10+: £9.99
Any 20+: £9.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Tekirdag Gobek Raki 1x35cl

DRN918

from £13.99 each

Tekirdag Gobek Raki 1x35cl

Collection: £15.99
Any 10+: £14.99
Any 20+: £13.99
Delivery: £16.99
Any 10+: £15.99
Any 20+: £14.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Tekirdag Gobek Raki 1x70cl

DRN917

from £24.99 each

Tekirdag Gobek Raki 1x70cl

Collection: £26.99
Any 10+: £25.99
Any 20+: £24.99
Delivery: £27.99
Any 10+: £26.99
Any 20+: £25.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Tekirdag Raki Gold Series 1x35cl

DRN916

from £12.49 each

Tekirdag Raki Gold Series 1x35cl

Collection: £14.49
Any 10+: £13.49
Any 20+: £12.49
Delivery: £15.49
Any 10+: £14.49
Any 20+: £13.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Tekirdag Raki Gold Series 1x70cl

DRN915

from £21.99 each

Tekirdag Raki Gold Series 1x70cl

Collection: £23.99
Any 10+: £22.99
Any 20+: £21.99
Delivery: £24.99
Any 10+: £23.99
Any 20+: £22.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Efes Draft 12x500ml

DRN898

from £1.58 each

Efes Draft 12x500ml

Collection: £20.49
Any 10+: £19.99
Any 20+: £18.99
Delivery: £21.99
Any 10+: £21.49
Any 20+: £19.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Buzbag Klasik (Buzbag Okuzgozu Bogazkere) 1x75cl

DRN935

from £7.49 each

Buzbag Klasik (Buzbag Okuzgozu Bogazkere) 1x75cl

Collection: £8.99
Any 10+: £7.99
Any 20+: £7.49
Delivery: £9.99
Any 10+: £8.99
Any 20+: £8.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Buzbag Beyaz (Buzbag Emir Narince) 1x75cl

DRN934

from £7.49 each

Buzbag Beyaz (Buzbag Emir Narince) 1x75cl

Collection: £8.99
Any 10+: £7.99
Any 20+: £7.49
Delivery: £9.99
Any 10+: £8.99
Any 20+: £8.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Tekirdag Raki 1x35cl

DRN928

from £10.99 each

Tekirdag Raki 1x35cl

Collection: £12.99
Any 10+: £11.99
Any 20+: £10.99
Delivery: £13.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £11.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Tekirdag Raki 1x70cl

DRN929

from £18.99 each

Tekirdag Raki 1x70cl

Collection: £20.99
Any 10+: £19.99
Any 20+: £18.99
Delivery: £21.99
Any 10+: £20.99
Any 20+: £19.99
Scottish Monarch Smoked Atlantic Salmon D Cut 1x1kg
Chilled

FSH702

from £1.85 per 100g

Scottish Monarch Smoked Atlantic Salmon D Cut 1x1kg

Collection: £18.49
Delivery: £19.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Yeni Raki 1x35cl

DRN914

from £9.99 each

Yeni Raki 1x35cl

Collection: £11.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.99
Delivery: £12.99
Any 10+: £11.99
Any 20+: £10.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Yeni Raki 1x70cl
Popular

DRN913

from £16.99 each

Yeni Raki 1x70cl

Collection: £18.99
Any 10+: £17.99
Any 20+: £16.99
Delivery: £19.99
Any 10+: £18.99
Any 20+: £17.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Yeni Raki Yeni Seri 1x35cl

DRN930

from £11.49 each

Yeni Raki Yeni Seri 1x35cl

Collection: £13.49
Any 10+: £12.49
Any 20+: £11.49
Delivery: £14.49
Any 10+: £13.49
Any 20+: £12.49