"fresh watermelon"

Mix & Save - ANY COMBINATION
Leicester Bakery Authentic Hand Made 10" Ambient Naan Bread 10x5
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

BRE135

from £0.42 each

Leicester Bakery Authentic Hand Made 10" Ambient Naan Bread 10x5

Collection: £22.99
Any 10+: £21.99
Any 20+: £20.99
Delivery: £24.99
Any 10+: £23.99
Any 20+: £21.99
Leicester Bakery Authentic Hand Made 10" Ambient Naan Bread Bag 1x5
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

BRE136

from £0.48 each

Leicester Bakery Authentic Hand Made 10" Ambient Naan Bread Bag 1x5

Collection: £2.39
Delivery: £2.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
St.Nicholas Mushy Peas Tin 1x2.61kg
Popular
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

VEG062

from £1.15 per kg

St.Nicholas Mushy Peas Tin 1x2.61kg

Collection: £5.29
Any 10+: £3.99
Any 20+: £2.99
Delivery: £6.29
Any 10+: £4.99
Any 20+: £3.99
Halal Topside Beef PAD Pack Approx. 4-10kg
Popular
Chilled
Fresh

MEA484

from £11.09 per kg

Halal Topside Beef PAD Pack Approx. 4-10kg

Collection (per kg): £11.09
Delivery (per kg): £11.29
Halal Striploin Steak Pack Approx. 6-7kg
Popular
Chilled
Fresh

MEA485

from £12.99 per kg

Halal Striploin Steak Pack Approx. 6-7kg

Collection (per kg): £12.99
Delivery (per kg): £13.29
Halal UK Lamb Bone In Shoulder Box Approx. 6kg
Chilled
Fresh
Halal
United Kingdom

MEA225

from £9.49 per kg

Halal UK Lamb Bone In Shoulder Box Approx. 6kg

Collection (per kg): £9.49
Delivery (per kg): £9.69
Pork Loin Boneless - Rind On Approx. 7kg
Popular
Chilled
Fresh

POR106

from £3.99 per kg

Pork Loin Boneless - Rind On Approx. 7kg

Collection (per kg): £3.99
Delivery (per kg): £4.29
Pasta Reggia Macaroni Chifferini No:94 1x5kg
Vegan
Vegetarian

PST171

from £1.80 per kg

Pasta Reggia Macaroni Chifferini No:94 1x5kg

Collection: £8.99
Delivery: £10.49
Fresh Halal Mixed Prime and Mid Wings 1x10kg
Chilled
Fresh
Halal

CHI670

from £2.35 per kg

Fresh Halal Mixed Prime and Mid Wings 1x10kg

Collection: £23.49
Delivery: £25.49
Green Apples -1x10
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

FRU003

from £0.30 each

Green Apples -1x10

Collection: £2.99
Delivery: £3.99
Red Royal Gala Apples 1x10
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

FRU002

from £0.30 each

Red Royal Gala Apples 1x10

Collection: £2.99
Delivery: £3.79
Fresh Avocados-1x6
Chilled
Fresh
Vegetarian

FRU130

from £1.08 each

Fresh Avocados-1x6

Collection: £6.49
Delivery: £6.99
Fresh Lemons-1x15
Chilled
Fresh

VEG899

from £0.37 each

Fresh Lemons-1x15

Collection: £5.49
Delivery: £5.99
Fresh Limes -1x15
Chilled
Fresh

VEG926

from £0.27 each

Fresh Limes -1x15

Collection: £3.99
Delivery: £3.49
Oranges For Eating 1x8
Chilled
Fresh
Vegetarian

FRU159

from £0.31 each

Oranges For Eating 1x8

Collection: £2.49
Delivery: £3.49
Pineapple 6-8 Pcs Case
Popular
Chilled
Fresh

FRU187

from £2.33 each

Pineapple 6-8 Pcs Case

Collection: £13.99
Delivery: £14.99
Pineapple Approx. 1kg 1x1
Chilled
Fresh

FRU217

from £2.49 each

Pineapple Approx. 1kg 1x1

Collection: £2.49
Delivery: £2.99
Fresh Aubergines-1x4
Chilled
Fresh

VEG900

from £1.12 each

Fresh Aubergines-1x4

Collection: £4.49
Delivery: £4.99
Fresh Cucumbers-1x4
Chilled
Fresh

VEG902

from £0.62 each

Fresh Cucumbers-1x4

Collection: £2.49
Delivery: £2.99
Red & Green Mixed Peppers 3 Green-2 Red 1x5
Chilled

VEG917

from £0.90 each

Red & Green Mixed Peppers 3 Green-2 Red 1x5

Collection: £4.49
Delivery: £4.99
Fresh Courgettes-1x4
Popular
Chilled
Fresh

VEG901

from £0.75 each

Fresh Courgettes-1x4

Collection: £2.99
Delivery: £3.49
Red Onions Approx. 2kg 1x6
Chilled
Fresh

VGT214

from £0.33 each

Red Onions Approx. 2kg 1x6

Collection: £1.99
Delivery: £2.49
Spanish Onions 1x5
Chilled
Fresh

VGT215

from £0.50 each

Spanish Onions 1x5

Collection: £2.49
Delivery: £2.99
Smoothie Fresh Blueberry Bliss 30x140g
Frozen
Vegan
Vegetarian

DRN410

from £0.90 each

Smoothie Fresh Blueberry Bliss 30x140g

Collection: £26.99
Delivery: £28.99
Smoothie Fresh Pineapple Surprise 30x140g
Frozen
Vegan
Vegetarian

DRN408

from £0.83 each

Smoothie Fresh Pineapple Surprise 30x140g

Collection: £24.99
Delivery: £26.99
Smoothie Fresh Raspberry Dream 30x140g
Frozen
Vegan
Vegetarian

DRN552

from £0.90 each

Smoothie Fresh Raspberry Dream 30x140g

Collection: £26.99
Delivery: £28.99
Smoothie Fresh Spinach Super Fuel 30x140g
Frozen
Vegan
Vegetarian

DRN411

from £0.83 each

Smoothie Fresh Spinach Super Fuel 30x140g

Collection: £24.99
Delivery: £26.99
Smoothie Fresh Strawberry Delight 30x140g
Frozen
Vegan
Vegetarian

DRN409

from £0.83 each

Smoothie Fresh Strawberry Delight 30x140g

Collection: £24.99
Delivery: £26.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Fresh Pack Pickled Onions Plastic Jar 1x4kg
United Kingdom

VEG054

from £2.25 per kg

Fresh Pack Pickled Onions Plastic Jar 1x4kg

Collection: £10.79
Any 10+: £9.99
Any 20+: £8.99
Delivery: £11.79
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.99
Fresh Wonton Broad Noodle 1x2.25kg
Chilled

PST205

from £5.33 per kg

Fresh Wonton Broad Noodle 1x2.25kg

Collection: £11.99
Delivery: £12.99
Fresh Semi Skimmed Milk 1x2L
Popular
Chilled
Fresh
Vegetarian
United Kingdom

DAI006

from £0.85 per litre

Fresh Semi Skimmed Milk 1x2L

Collection: £1.69
Delivery: £1.89
Fresh Skimmed Milk 1x2L
Popular
Chilled
Fresh
Vegetarian
United Kingdom

DAI120

from £0.85 per litre

Fresh Skimmed Milk 1x2L

Collection: £1.69
Delivery: £1.89
Fresh Whole Milk 1x2L
Popular
Chilled
Fresh
Vegetarian
United Kingdom

DAI005

from £0.85 per litre

Fresh Whole Milk 1x2L

Collection: £1.69
Delivery: £1.89
Mix & Save - ANY COMBINATION
NSFIL Premium Raw HLSO Fresh Water King Prawns 6/8, 700g net 6x1.4kg
Popular
Frozen

FIS409

from £11.33 each

NSFIL Premium Raw HLSO Fresh Water King Prawns 6/8, 700g net 6x1.4kg

Collection: £71.99
Any 10+: £70.99
Any 20+: £67.99
Delivery: £73.99
Any 10+: £72.99
Any 20+: £69.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
NSFIL Premium Raw HLSO Fresh Water King Prawns 8/12, 700g net 6x1.4kg
Frozen

FIS293

from £10.50 each

NSFIL Premium Raw HLSO Fresh Water King Prawns 8/12, 700g net 6x1.4kg

Collection: £66.99
Any 10+: £65.99
Any 20+: £62.99
Delivery: £68.99
Any 10+: £67.99
Any 20+: £64.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
NSFIL Premium Raw HLSO Fresh Water King Prawns U5, 700g net 6x1.4kg
Frozen

FIS408

from £13.50 each

NSFIL Premium Raw HLSO Fresh Water King Prawns U5, 700g net 6x1.4kg

Collection: £84.99
Any 10+: £83.99
Any 20+: £80.99
Delivery: £86.99
Any 10+: £84.99
Any 20+: £81.99
Fresh Durian Peeled 4x500g
Chilled
Fresh

FRU205

from £18.37 each

Fresh Durian Peeled 4x500g

Collection: £73.49
Delivery: £75.49
Fresh Avocados Ripe and Ready 1x18-20
Chilled

FRU204

from £0.78 each approx

Fresh Avocados Ripe and Ready 1x18-20

Collection: £13.99
Delivery: £14.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Fresh Avocados 1x14-18
Popular
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

FRU103

from £0.72 each approx

Fresh Avocados 1x14-18

Collection: £13.99
Any 10+: £13.49
Any 20+: £12.99
Delivery: £14.99
Any 10+: £14.49
Any 20+: £13.99
Fresh Juicing Oranges 1x15kg
Popular
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

FRU010

from £1.07 per kg

Fresh Juicing Oranges 1x15kg

Collection: £15.99
Delivery: £16.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Fresh Lemons 1x6kg
Popular
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG743

from £1.38 per kg

Fresh Lemons 1x6kg

Collection: £8.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £8.29
Delivery: £9.99
Any 10+: £9.49
Any 20+: £8.99
Fresh Limes-1x4kg
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG753

from £2.75 per kg

Fresh Limes-1x4kg

Collection: £10.99
Delivery: £11.99
Fresh Mangoes 1x6-7
Popular
Chilled
Fresh

FRU069

from £1.43 each

Fresh Mangoes 1x6-7

Collection: £9.99
Delivery: £10.99
Fresh Jalapenos- 2kg
Chilled
Fresh

VGT183

from £10.00 per kg

Fresh Jalapenos- 2kg

Collection: £19.99
Delivery: £20.99
Fresh Cauliflower-1x 6-8
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG380

from £1.56 each

Fresh Cauliflower-1x 6-8

Collection: £12.49
Delivery: £13.49
Fresh Leeks-1x4.5kg
Chilled
Fresh

VEG386

from £2.30 per kg

Fresh Leeks-1x4.5kg

Collection: £11.49
Delivery: £12.49
Fresh Bean Sprouts 1x4kg
Popular
Chilled
Fresh

VEG771

from £1.50 per kg

Fresh Bean Sprouts 1x4kg

Collection: £5.99
Delivery: £6.99
Fresh Chinese Leaf-1x8
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG789

from £1.87 each

Fresh Chinese Leaf-1x8

Collection: £14.99
Delivery: £15.99