"fish and seafood"

JJ MSC Battered Cod Fillets 8-10oz 1x15
Popular
Frozen
MSC

FSH614

from £1.83 each

JJ MSC Battered Cod Fillets 8-10oz 1x15

Collection: £27.49
Delivery: £28.99
Battered Cod Fillets 8-10oz 1x15
Frozen
Halal
United Kingdom

FSH251

from £1.87 each

Battered Cod Fillets 8-10oz 1x15

Collection: £27.99
Delivery: £29.49
Offer ends 30/09
MSC Harry Ramsden’s Junior Breaded Whitefish Bites 100x20g
Frozen
MSC
United Kingdom

FSH728

from £0.13 each

MSC Harry Ramsden’s Junior Breaded Whitefish Bites 100x20g

Extra £4 off
Collection: £16.99
Pay ONLINE£12.99
Delivery: £17.99
Pay ONLINE£13.99
Offer ends 30/09
Breaded Cod Fillets 4-5oz 1x24
Frozen
United Kingdom

FSH290

from £0.67 each

Breaded Cod Fillets 4-5oz 1x24

Extra £4 off
Collection: £19.99
Pay ONLINE£15.99
Delivery: £21.49
Pay ONLINE£17.49
JJ MSC Breaded Cod Square Portions 30x100g
Popular
Frozen
MSC

FSH615

from £0.83 each

JJ MSC Breaded Cod Square Portions 30x100g

Collection: £24.99
Delivery: £25.99
NEW
Breaded Cod Square Portions 30x100g
Frozen
United Kingdom

FSH252

from £0.82 each

Breaded Cod Square Portions 30x100g

Collection: £24.49
Delivery: £25.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
First Choice Fish Cake 1x1kg
Frozen

FSH644

from £8.49 per kg

First Choice Fish Cake 1x1kg

Collection: £9.49
Any 10+: £8.99
Any 20+: £8.49
Delivery: £10.49
Any 10+: £9.99
Any 20+: £9.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Kingfrost Fish Cakes 3oz 36x85g
Frozen
United Kingdom

FIS017

from £3.04 per kg

Kingfrost Fish Cakes 3oz 36x85g

Collection: £9.99
Any 10+: £9.79
Any 20+: £9.29
Delivery: £10.99
Any 10+: £10.79
Any 20+: £10.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
Kingfrost Fish Cakes 4oz 24x113g
Popular
Frozen
United Kingdom

FIS014

from £3.43 per kg

Kingfrost Fish Cakes 4oz 24x113g

Collection: £10.29
Any 10+: £9.99
Any 20+: £9.29
Delivery: £11.29
Any 10+: £10.99
Any 20+: £10.29
JJ MSC Whitefish Fillet Breaded Fish Fingers 1x60x25g
Frozen
MSC

FSH616

from £0.17 each

JJ MSC Whitefish Fillet Breaded Fish Fingers 1x60x25g

Collection: £9.99
Delivery: £10.99
MSC Youngs Whitefish Fillet Breaded Fish Fingers 1x60x25g
Popular
Frozen
MSC
United Kingdom

FIS390

from £0.19 each

MSC Youngs Whitefish Fillet Breaded Fish Fingers 1x60x25g

Collection: £11.29
Delivery: £12.29
White Fish Ball 1x500g
Frozen

FSH642

from £6.98 per kg

White Fish Ball 1x500g

Collection: £3.49
Delivery: £3.99
Offer ends 30/09
Seafeast IQF Blanchbait 1x454g
Frozen

FSH918

from £9.53 per kg

Seafeast IQF Blanchbait 1x454g

Extra £1 off
Collection: £5.29
Pay ONLINE£4.29
Delivery: £5.79
Pay ONLINE£4.79
Meena Crab Sticks Approx 64 sticks 1x1kg
Frozen

FSH438

from £5.29 per kg

Meena Crab Sticks Approx 64 sticks 1x1kg

Collection: £5.29
Delivery: £5.79
IQF Battered and Breaded Crab Claw 1x1kg
Popular
Frozen

FSH594

from £4.99 per kg

IQF Battered and Breaded Crab Claw 1x1kg

Collection: £4.99
Delivery: £5.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
CP Japanese Style Breaded Torpedo Prawns 6x700g
Frozen

FSH661

from £9.83 each

CP Japanese Style Breaded Torpedo Prawns 6x700g

Collection: £60.99
Any 10+: £59.99
Any 20+: £58.99
Delivery: £63.99
Any 10+: £62.99
Any 20+: £60.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Butterfly Prawns 21/25 1x500g
Popular
Frozen

FSH495

from £10.58 per kg

JJ Butterfly Prawns 21/25 1x500g

Collection: £6.49
Any 10+: £5.99
Any 20+: £5.29
Delivery: £7.49
Any 10+: £6.99
Any 20+: £6.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Filo Wrapped Prawns 21/25 1x500g
Frozen

FSH496

from £10.98 per kg

JJ Filo Wrapped Prawns 21/25 1x500g

Collection: £6.99
Any 10+: £6.49
Any 20+: £5.49
Delivery: £7.99
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Pre-Fried Tempura Prawns 21/25 1x500g
Frozen

FSH493

from £10.98 per kg

JJ Pre-Fried Tempura Prawns 21/25 1x500g

Collection: £6.99
Any 10+: £6.49
Any 20+: £5.49
Delivery: £7.99
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Torpedo Prawns 21/25 1x500g
Popular
Frozen

FSH494

from £10.58 per kg

JJ Torpedo Prawns 21/25 1x500g

Collection: £6.49
Any 10+: £5.99
Any 20+: £5.29
Delivery: £7.49
Any 10+: £6.99
Any 20+: £6.29
Ebi Fry 3L 14cm 1x300g
Frozen

FSH812

from £0.80 per 100g

Ebi Fry 3L 14cm 1x300g

Collection: £2.39
Delivery: £2.89
Ebi Tempura 300g 21/25 1x10pcs
Frozen

FSH813

from £0.50 each

Ebi Tempura 300g 21/25 1x10pcs

Collection: £4.99
Delivery: £5.49
Pacific West Breaded Butterfly King Prawns 1x500g
Frozen

FIS535

from £15.98 per kg

Pacific West Breaded Butterfly King Prawns 1x500g

Collection: £7.99
Delivery: £8.99
Pacific West Raw Panko Coated Prawns 21/25 1x500g
Frozen

FIS234

from £8.99 each

Pacific West Raw Panko Coated Prawns 21/25 1x500g

Collection: £8.99
Delivery: £9.99
Pacific West Tempura Torpedo Japanese Style Prawns 21/25 1x500g
Frozen

FIS235

from £17.98 per kg

Pacific West Tempura Torpedo Japanese Style Prawns 21/25 1x500g

Collection: £8.99
Delivery: £9.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Wholetail Breaded Scampi 1x454g
Popular
Frozen
United Kingdom

FIS043

from £8.35 per kg

JJ Wholetail Breaded Scampi 1x454g

Collection: £4.39
Any 10+: £4.09
Any 20+: £3.79
Delivery: £4.89
Any 10+: £4.59
Any 20+: £4.29
Kilkeel Wholetail Breaded Scampi 1x1kg
Frozen

FSH790

from £12.49 per kg

Kilkeel Wholetail Breaded Scampi 1x1kg

Collection: £12.49
Delivery: £13.49
Middleton Wholetail Breaded Scampi 1x454g
Frozen
United Kingdom

FIS738

from £12.09 per kg

Middleton Wholetail Breaded Scampi 1x454g

Collection: £5.49
Delivery: £5.99
Whitby Wholetail Breaded Scampi 28-30pcs 1x450g
Popular
Frozen
United Kingdom

FIS528

from £13.98 per kg

Whitby Wholetail Breaded Scampi 28-30pcs 1x450g

Collection: £6.29
Delivery: £6.79
Whitby Wholetail Breaded XL Scampi 18-22pcs 1x450g
Frozen
United Kingdom

FIS529

from £13.98 per kg

Whitby Wholetail Breaded XL Scampi 18-22pcs 1x450g

Collection: £6.29
Delivery: £6.79
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Panko Coated Squid Rings 1x1kg
Frozen

FSH515

from £7.49 per kg

JJ Panko Coated Squid Rings 1x1kg

Collection: £8.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £7.49
Delivery: £9.99
Any 10+: £9.49
Any 20+: £8.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Salt & Pepper Panko Squid Rings 1x1kg
Frozen

FSH516

from £7.49 per kg

JJ Salt & Pepper Panko Squid Rings 1x1kg

Collection: £8.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £7.49
Delivery: £9.99
Any 10+: £9.49
Any 20+: £8.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Salt & Pepper Squid Chunks 1x1kg
Frozen

FSH514

from £8.49 per kg

JJ Salt & Pepper Squid Chunks 1x1kg

Collection: £9.99
Any 10+: £9.49
Any 20+: £8.49
Delivery: £10.99
Any 10+: £10.49
Any 20+: £9.49
Pacific West Panko Coated Hand Cut Squid Rings 1x700g
Popular
Frozen

FIS177

from £16.13 per kg

Pacific West Panko Coated Hand Cut Squid Rings 1x700g

Collection: £11.29
Delivery: £12.29
Pacific West Salt & Pepper Squid Chunks 1x1kg
Frozen

FIS176

from £11.79 per kg

Pacific West Salt & Pepper Squid Chunks 1x1kg

Collection: £11.79
Delivery: £12.79
Mix & Save - ANY COMBINATION
Seafood Mix 800g net 1x1kg
Popular
Frozen

FSH469

from £5.99 per kg

Seafood Mix 800g net 1x1kg

Collection: £6.49
Any 10+: £6.29
Any 20+: £5.99
Delivery: £7.49
Any 10+: £7.29
Any 20+: £6.99
Black Cod Headless & Gutted 5-7lbs (Nominal) 1x22.68kg
Frozen

FSH801

from £18.74 per kg

Black Cod Headless & Gutted 5-7lbs (Nominal) 1x22.68kg

Collection: £424.99
Delivery: £429.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
10" Cardboard Fish & Chips Boxes 290x50x160mm 1x100

BOX080

from £0.11 each

10" Cardboard Fish & Chips Boxes 290x50x160mm 1x100

Collection: £13.49
Any 10+: £12.49
Any 20+: £11.49
Delivery: £15.49
Any 10+: £14.49
Any 20+: £12.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
10" Newspaper Print Cardboard Fish & Chips Boxes 290x50x160mm 1x100

BOX132

from £0.12 each

10" Newspaper Print Cardboard Fish & Chips Boxes 290x50x160mm 1x100

Collection: £13.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £11.99
Delivery: £15.99
Any 10+: £14.99
Any 20+: £12.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
12" Cardboard Fish & Chips Boxes 325x50x160mm 1x100

BOX045

from £0.12 each

12" Cardboard Fish & Chips Boxes 325x50x160mm 1x100

Collection: £13.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £11.99
Delivery: £15.99
Any 10+: £14.99
Any 20+: £12.99
Offer ends 30/09
12" Kraft Cardboard Fish & Chips Boxes (325x50x155mm) 1x100

BOX124

from £0.10 each

12" Kraft Cardboard Fish & Chips Boxes (325x50x155mm) 1x100

Extra £5 off
Collection: £15.49
Pay ONLINE£10.49
Delivery: £16.99
Pay ONLINE£11.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
12" Newspaper Print Cardboard Fish & Chips Boxes 325x50x160mm 1x100

BOX133

from £0.13 each

12" Newspaper Print Cardboard Fish & Chips Boxes 325x50x160mm 1x100

Collection: £14.99
Any 10+: £13.99
Any 20+: £12.99
Delivery: £16.99
Any 10+: £15.99
Any 20+: £13.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
5" Cardboard Fish & Chips Boxes 160x50x155mm 1x100

BOX081

from £0.09 each

5" Cardboard Fish & Chips Boxes 160x50x155mm 1x100

Collection: £11.49
Any 10+: £10.49
Any 20+: £9.49
Delivery: £13.49
Any 10+: £11.49
Any 20+: £10.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
5" Newspaper Print Cardboard Fish & Chips Boxes 160x50x155mm 1x100

BOX130

from £0.10 each

5" Newspaper Print Cardboard Fish & Chips Boxes 160x50x155mm 1x100

Collection: £11.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.99
Delivery: £13.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £10.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
9" Cardboard Fish & Chips Boxes 250x55x160mm 1x100

BOX044

from £0.10 each

9" Cardboard Fish & Chips Boxes 250x55x160mm 1x100

Collection: £11.99
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.99
Delivery: £13.99
Any 10+: £12.99
Any 20+: £10.99
Offer ends 30/09
9" Kraft Cardboard Fish & Chips Boxes (250x55x160mm) 1x100

BOX123

from £0.09 each

9" Kraft Cardboard Fish & Chips Boxes (250x55x160mm) 1x100

Extra £4 off
Collection: £12.99
Pay ONLINE£8.99
Delivery: £14.49
Pay ONLINE£10.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
9" Newspaper Print Cardboard Fish & Chips Boxes 250x55x160mm 1x100

BOX131

from £0.10 each

9" Newspaper Print Cardboard Fish & Chips Boxes 250x55x160mm 1x100

Collection: £12.49
Any 10+: £11.49
Any 20+: £10.49
Delivery: £14.49
Any 10+: £13.49
Any 20+: £11.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Fish & Chips Medium Card Trays 9"x4.5"x2" 1x250

TRA011

from £0.06 each

Fish & Chips Medium Card Trays 9"x4.5"x2" 1x250

Collection: £17.99
Any 10+: £16.99
Any 20+: £15.99
Delivery: £19.99
Any 10+: £18.99
Any 20+: £16.99