


CHI854
from £5.99 per kg
Tyson Halal Whole Muscle Red Thai Chicken Strips 1x1kg
Collection: £5.99
Delivery: £6.99



CHI855
from £5.99 per kg
Tyson Halal Whole Muscle Crispy Shredded Chicken 1x1kg
Collection: £5.99
Delivery: £6.99



CHI106
from £7.80 per kg
JJ Chilled Halal Cooked Chicken Fillets 1x2.5kg
Collection: £20.49
Any 10+: £19.99
Any 20+: £19.49
Delivery: £22.49
Any 10+: £21.49
Any 20+: £20.49



CHI105
from £7.80 per kg
JJ Chilled Halal Cooked Chicken Strips 1x2.5kg
Collection: £20.49
Any 10+: £19.99
Any 20+: £19.49
Delivery: £22.49
Any 10+: £21.49
Any 20+: £20.49



CHI366
from £5.40 per kg
C-Vale Brazilian Steam Cooked Chicken Fillets-4x2.5kg
Collection: £55.49
Any 10+: £54.49
Any 20+: £53.99
Delivery: £67.49
Any 10+: £56.49
Any 20+: £55.99



CHI766
from £4.00 per kg
Glorious Blue Halal Frozen 80% Chicken Fillets 250g+ 1x10kg
Collection: £42.99
Any 10+: £41.99
Any 20+: £39.99
Delivery: £44.99
Any 10+: £43.99
Any 20+: £41.99



CHI389
from £3.90 per kg
JJ Halal Raw Frozen 70% Chicken Breast Fillets 250g+ 1x10kg
Collection: £40.99
Any 10+: £39.99
Any 20+: £38.99
Delivery: £42.99
Any 10+: £41.99
Any 20+: £39.99



CHI388
from £4.00 per kg
JJ Halal Raw Frozen 80% Chicken Breast Fillets 250g+ 1x10kg
Collection: £41.99
Any 10+: £40.99
Any 20+: £39.99
Delivery: £43.99
Any 10+: £42.99
Any 20+: £41.99



CHI812
from £15.00 each
IQF Halal Steam Cooked Shredded Chicken 4x2.5kg
Collection: £61.99
Any 10+: £60.99
Any 20+: £59.99
Delivery: £62.99
Any 10+: £61.99
Any 20+: £60.99



CHI041
from £3.33 per kg
Perdigao Frozen Halal Raw Brazilian Chicken Fillets 1.2-1.6% Salt,140g+ 1x15kg
Collection: £53.99
Any 10+: £51.99
Any 20+: £49.99
Delivery: £55.99
Any 10+: £52.99
Any 20+: £50.99


CHI757
from £3.00 per kg
Seara Frozen Halal Raw Brazilian Chicken Fillets 1.2-1.6% Salt,140g+ 1x15kg
Collection: £47.99
Any 10+: £46.99
Any 20+: £44.99
Delivery: £49.99
Any 10+: £47.99
Any 20+: £45.99



CHI772
from £3.60 per kg
Seara IQF Halal Steam Cooked Chicken Fillets 140g+ 4x2.5kg
Collection: £37.99
Any 10+: £37.99
Any 20+: £35.99
Delivery: £39.99
Any 10+: £39.99
Any 20+: £37.99



CHI605
from £4.70 per kg
Universal IQF Halal Steam Cooked Chicken Fillets 140g+ 4x2.5kg
Collection: £48.99
Any 10+: £47.99
Any 20+: £46.99
Delivery: £50.99
Any 10+: £49.99
Any 20+: £48.99



CHI033
from £9.09 per kg
Cooked Chicken Breast Escalope (Approx 10) 1x3kg
Collection: £30.99
Any 10+: £30.49
Any 20+: £29.99
Delivery: £32.99
Any 10+: £32.49
Any 20+: £30.99



CHI250
from £3.90 per kg
Frozen Halal Raw Chicken Inner Fillets 1x10kg
Collection: £42.99
Any 10+: £40.99
Any 20+: £38.99
Delivery: £44.99
Any 10+: £42.99
Any 20+: £39.99


CHI846
from £4.80 per kg
IQF Halal Raw Chicken Breast Mini/Inner Fillets 1x2.5kg
Collection: £11.99
Delivery: £12.99


CHI751
from £3.78 per kg
Qualiko IQF Halal Raw Chicken Breast Fillets 110-130g 2x5kg
Collection: £44.79
Any 10+: £41.79
Any 20+: £37.79
Delivery: £47.79
Any 10+: £43.79
Any 20+: £39.79



CHI705
from £4.40 per kg
Qualiko IQF Halal Raw Chicken Breast Fillets 130-150g 2x5kg
Collection: £47.99
Any 10+: £45.99
Any 20+: £43.99
Delivery: £49.99
Any 10+: £47.99
Any 20+: £44.99


CHI750
from £4.18 per kg
Qualiko IQF Halal Raw Chicken Breast Fillets 90-110g 2x5kg
Collection: £46.79
Any 10+: £44.79
Any 20+: £41.79
Delivery: £49.79
Any 10+: £46.79
Any 20+: £43.79



CHI875
from £3.80 per kg
Qualiko IQF Halal Raw Frozen 100% Chicken Breast Fillets 250g+ 1x5kg
Collection: £22.99
Any 10+: £19.99
Any 20+: £18.99
Delivery: £24.99
Any 10+: £21.99
Any 20+: £19.99




CHI387
from £3.90 per kg
Frozen Halal Raw 100% Chicken Breast Fillets 250g+ 1x10kg
Collection: £41.99
Any 10+: £39.99
Any 20+: £38.99
Delivery: £43.99
Any 10+: £41.99
Any 20+: £39.99



CHI607
from £8.00 per kg
Europa Cuisson Chilled Halal Cooked Roasted Chicken Breast Slices 1x2.5kg
Collection: £21.49
Any 10+: £20.49
Any 20+: £19.99
Delivery: £23.49
Any 10+: £21.99
Any 20+: £20.99




CHI257
from £7.50 each
Golden Valley Halal Battered Chicken Breast Nuggets 22g 2x1Kg
Collection: £14.99
Delivery: £15.99




CHI498
from £2.50 each
George Morris Halal Cooked Chicken Breast Quarters Green Label 12/14oz 4x6
Collection: £59.99
Delivery: £61.99



CHI536
from £1.28 each
Paragon Halal Fully Cooked Whole Muscle Battered Chicken Breast Fillets 18x115g
Collection: £22.99
Delivery: £24.49



CHI468
from £1.90 each
Tyson Halal Seasoned Battered Chicken Breast Escalopes 20x220g
Collection: £40.99
Any 10+: £38.99
Any 20+: £37.99
Delivery: £42.99
Any 10+: £39.99
Any 20+: £38.99


CHI826
from £8.00 per kg
CP/Carisma Halal Whole Muscle Chicken Breast Meat Karaage 1x2kg
Collection: £15.99
Delivery: £17.99



CHI169
from £8.00 per kg
Premiumeat Halal Marinated Chicken Breast Shish 1x2kg
Collection: £15.99
Delivery: £17.49




CHI264
from £8.50 per kg
JJ Halal Whole Muscle Crispy Southern Fried Chicken Strips 1x2kg
Collection: £21.99
Any 10+: £20.49
Any 20+: £16.99
Delivery: £23.99
Any 10+: £22.49
Any 20+: £17.99



CHI301
from £6.40 per kg
IQF Halal Cooked Chicken Strips 1x2.5kg
Collection: £16.99
Any 10+: £16.49
Any 20+: £15.99
Delivery: £17.99
Any 10+: £17.49
Any 20+: £16.99



CHI796
from £6.49 per kg
IQF Halal 6-7mm Cooked Roasted Chicken Slices 1x1kg
Collection: £7.99
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.49
Delivery: £8.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £7.49




CHI014
from £8.50 per kg
JJ Halal Crispy Southern Fried Chicken Strips 2x1kg
Collection: £18.99
Any 10+: £18.49
Any 20+: £16.99
Delivery: £20.99
Any 10+: £20.49
Any 20+: £17.99



CHI606
from £7.00 per kg
JJ Halal Whole Muscle Southern Fried Chunky Chicken Bites 1x2kg
Collection: £14.99
Any 10+: £14.49
Any 20+: £13.99
Delivery: £16.99
Any 10+: £15.99
Any 20+: £14.99



CHI302
from £6.80 per kg
Universal IQF Halal Cooked Diced Chicken Pieces 1x2.5kg
Collection: £17.99
Any 10+: £17.49
Any 20+: £16.99
Delivery: £18.99
Any 10+: £18.49
Any 20+: £17.99



FSH616
from £0.17 each
JJ MSC Whitefish Fillet Breaded Fish Fingers 1x60x25g
Collection: £9.99
Delivery: £10.99





FIS390
from £0.19 each
MSC Youngs Whitefish Fillet Breaded Fish Fingers 1x60x25g
Collection: £11.29
Delivery: £12.29


FIS580
from £17.99 per kg
Frozen Norwegian Whole Skinless&Boneless Salmon Fillet (Price Per Kg Up To 1.2kg
Collection (per kg): £17.99
Delivery (per kg): £18.99


FSH405
from £2.30 per 100g
Norwegian Cold Smoked Salmon Pre-sliced Whole Fillet (Price per Kg) Apprx 1.2kg
Collection (per kg): £22.99
Delivery (per kg): £24.49


FSH857
from £19.99 per kg
Superior Scottish Ikejime SL/BL Salmon Fillet E Trim (P/Kg) Appx 5kg
Collection (per kg): £19.99
Delivery (per kg): £20.99



MEA463
from £22.99 per kg
Halal Fillet Steak Chain On Block Pack Approx. 3-4kg
Collection (per kg): £22.99
Delivery (per kg): £23.49





MEA373
from £18.49 per kg
Halal UK Lamb Neck Fillet Pack Approx. 2kg
Collection (per kg): £18.49
Delivery (per kg): £18.69


CHI267
from £10.49 per kg
Tyson Halal Whole Muscle Battered Chicken Chunks/Nuggets 1x1kg
Collection: £11.99
Any 10+: £11.49
Any 20+: £10.49
Delivery: £13.99
Any 10+: £13.49
Any 20+: £11.49




CHI490
from £9.49 per kg
JJ Halal Whole Muscle Southern Fried Poppin Chicken 1x1kg
Collection: £11.49
Any 10+: £10.99
Any 20+: £9.49
Delivery: £12.99
Any 10+: £12.49
Any 20+: £10.49



CHI027
from £8.00 per kg
JJ IQF Halal Cooked Chicken Slices 1x2.5kg
Collection: £19.99
Delivery: £21.49



CHI303
from £12.63 per kg
Garlic And Herb Open Cut Chicken Fillets-1x1.9kg
Collection: £25.99
Any 10+: £25.49
Any 20+: £23.99
Delivery: £27.49
Any 10+: £26.99
Any 20+: £24.99



PIZ003
from £6.49 per kg
JJ IQF Halal Cooked Tandoori Chicken Dices 12mm 1x1kg
Collection: £8.99
Any 10+: £7.49
Any 20+: £6.49
Delivery: £9.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £7.49



CHI243
from £10.99 per kg
Tyson Halal Whole Muscle Southern Fried Poppin Chicken 1x1kg
Collection: £12.99
Any 10+: £12.49
Any 20+: £10.99
Delivery: £14.49
Any 10+: £13.99
Any 20+: £11.99

