" fresh tomato"

Vine Tomatoes Class 1 1x1.5kg
Chilled
Fresh

VEG700

from £3.66 per kg

Vine Tomatoes Class 1 1x1.5kg

Collection: £5.49
Delivery: £5.99
Beef Tomatoes BBB Class I 1x7kg
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG783

from £1.93 per kg

Beef Tomatoes BBB Class I 1x7kg

Collection: £13.49
Delivery: £13.99
Cherry Vine Tomatoes Class I 1x1kg
Chilled
Fresh

VEG729

from £7.49 per kg

Cherry Vine Tomatoes Class I 1x1kg

Collection: £7.49
Delivery: £8.49
Cherry Vine Tomatoes Class I 1x3kg
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG782

from £5.66 per kg

Cherry Vine Tomatoes Class I 1x3kg

Collection: £16.99
Delivery: £17.99
Loose Cherry Tomatoes Class I 1x4kg
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG778

from £4.62 per kg

Loose Cherry Tomatoes Class I 1x4kg

Collection: £18.49
Delivery: £18.99
Loose Cherry Tomatoes- 1x1.5kg
Chilled
Fresh

VGT260

from £4.99 per kg

Loose Cherry Tomatoes- 1x1.5kg

Collection: £7.49
Delivery: £8.49
Loose Tomatoes Class I 1x1.5kg
Chilled
Fresh

VGT248

from £3.33 each

Loose Tomatoes Class I 1x1.5kg

Collection: £4.99
Delivery: £5.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Loose Tomatoes Class I 1x6kg
Popular
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG007

from £1.55 per kg

Loose Tomatoes Class I 1x6kg

Collection: £9.79
Any 10+: £9.49
Any 20+: £9.29
Delivery: £10.79
Any 10+: £10.49
Any 20+: £9.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Vine Tomatoes Class I 1x5kg
Popular
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

VEG205

from £1.46 per kg

Vine Tomatoes Class I 1x5kg

Collection: £7.99
Any 10+: £7.49
Any 20+: £7.29
Delivery: £8.99
Any 10+: £8.49
Any 20+: £8.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
Leicester Bakery Authentic Hand Made 10" Ambient Naan Bread 10x5
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

BRE135

from £0.42 each

Leicester Bakery Authentic Hand Made 10" Ambient Naan Bread 10x5

Collection: £22.99
Any 10+: £21.99
Any 20+: £20.99
Delivery: £24.99
Any 10+: £23.99
Any 20+: £21.99
Leicester Bakery Authentic Hand Made 10" Ambient Naan Bread Bag 1x5
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

BRE136

from £0.48 each

Leicester Bakery Authentic Hand Made 10" Ambient Naan Bread Bag 1x5

Collection: £2.39
Delivery: £2.99
Halal Topside Beef PAD Pack Approx. 4-10kg
Popular
Chilled
Fresh

MEA484

from £11.09 per kg

Halal Topside Beef PAD Pack Approx. 4-10kg

Collection (per kg): £11.09
Delivery (per kg): £11.29
Halal Striploin Steak Pack Approx. 6-7kg
Popular
Chilled
Fresh

MEA485

from £12.99 per kg

Halal Striploin Steak Pack Approx. 6-7kg

Collection (per kg): £12.99
Delivery (per kg): £13.29
Halal UK Lamb Bone In Shoulder Box Approx. 6kg
Chilled
Fresh
Halal
United Kingdom

MEA225

from £9.49 per kg

Halal UK Lamb Bone In Shoulder Box Approx. 6kg

Collection (per kg): £9.49
Delivery (per kg): £9.69
Pork Loin Boneless - Rind On Approx. 7kg
Popular
Chilled
Fresh

POR106

from £3.99 per kg

Pork Loin Boneless - Rind On Approx. 7kg

Collection (per kg): £3.99
Delivery (per kg): £4.29
Pasta Reggia Macaroni Chifferini No:94 1x5kg
Vegan
Vegetarian

PST171

from £1.80 per kg

Pasta Reggia Macaroni Chifferini No:94 1x5kg

Collection: £8.99
Delivery: £10.49
Fresh Halal Mixed Prime and Mid Wings 1x10kg
Chilled
Fresh
Halal

CHI670

from £2.35 per kg

Fresh Halal Mixed Prime and Mid Wings 1x10kg

Collection: £23.49
Delivery: £25.49
JJ Sun-Dried Tomatoes in Sunflower Oil Glass Jar 1x3kg
Vegan
Vegetarian

VEG745

from £7.10 per kg

JJ Sun-Dried Tomatoes in Sunflower Oil Glass Jar 1x3kg

Collection: £21.29
Delivery: £22.79
Mix & Save - ANY COMBINATION
Gomo Tomato Paste-12x800g
Vegan
Vegetarian

SAU330

from £2.17 each

Gomo Tomato Paste-12x800g

Collection: £27.99
Any 10+: £26.99
Any 20+: £25.99
Delivery: £29.99
Any 10+: £28.99
Any 20+: £26.99
Gomo Tomato Paste-1x800g
Vegan
Vegetarian

SAU781

from £2.29 each

Gomo Tomato Paste-1x800g

Collection: £2.29
Delivery: £2.79
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Tomato Paste 1x3000g
Vegan
Vegetarian

SAU706

from £2.16 per kg

JJ Tomato Paste 1x3000g

Collection: £7.49
Any 10+: £6.99
Any 20+: £6.49
Delivery: £8.49
Any 10+: £7.99
Any 20+: £7.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Oncu Tomato Paste (Salca)-1x4.35kg
Vegan
Vegetarian

SAU118

from £2.22 per kg

Oncu Tomato Paste (Salca)-1x4.35kg

Collection: £10.99
Any 10+: £10.49
Any 20+: £9.99
Delivery: £12.49
Any 10+: £11.99
Any 20+: £10.99
White Tower Double Concentrated Tomato Paste-1x4.55kg
Vegan
Vegetarian

SAU399

from £3.21 per kg

White Tower Double Concentrated Tomato Paste-1x4.55kg

Collection: £14.59
Delivery: £16.09
Crosta Mollica Sourdough Pizza Base with Tomato Sauce Double Pack 2x270g
Frozen

PIZ424

from £2.00 each

Crosta Mollica Sourdough Pizza Base with Tomato Sauce Double Pack 2x270g

Collection: £3.99
Delivery: £4.49
Offer ends 31/10
Eat Real Hummus Tomato & Basil Chips 18x45g
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

CRP238

from £0.50 each

Eat Real Hummus Tomato & Basil Chips 18x45g

Extra £2 off
Collection: £10.99
Pay ONLINE£8.99
Delivery: £11.99
Pay ONLINE£9.99
Emma Basic White Miso Paste 1x1kg

SAU963

from £2.99 per kg

Emma Basic White Miso Paste 1x1kg

Collection: £2.99
Delivery: £3.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Hot Pepper Paste 1x2950g
Vegan
Vegetarian

SAU705

from £3.73 per kg

JJ Hot Pepper Paste 1x2950g

Collection: £12.99
Any 10+: £11.99
Any 20+: £10.99
Delivery: £14.49
Any 10+: £13.49
Any 20+: £11.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
JJ Mild Pepper Paste 1x2950g

SAU704

from £3.73 per kg

JJ Mild Pepper Paste 1x2950g

Collection: £12.99
Any 10+: £11.99
Any 20+: £10.99
Delivery: £14.49
Any 10+: £13.49
Any 20+: £11.99
Kimson Fish Paste 1x500g
Frozen

SAU889

from £11.98 per kg

Kimson Fish Paste 1x500g

Collection: £5.99
Delivery: £6.09
NANG FAH Shrimp Paste 1x200g

SAU888

from £21.45 per kg

NANG FAH Shrimp Paste 1x200g

Collection: £4.29
Delivery: £5.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
Natco Golden Mango Chutney-1x5kg
Vegan
Vegetarian

SPI422

from £2.70 per kg

Natco Golden Mango Chutney-1x5kg

Collection: £15.49
Any 10+: £14.49
Any 20+: £13.49
Delivery: £16.99
Any 10+: £15.99
Any 20+: £14.49
CJ Taeyangcho Gochujang Paste 1x500g

SAU952

from £7.58 per kg

CJ Taeyangcho Gochujang Paste 1x500g

Collection: £3.79
Delivery: £4.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
Oncu Mild Pepper Paste 1x4.3kg
Vegan
Vegetarian

SAU245

from £3.95 per kg

Oncu Mild Pepper Paste 1x4.3kg

Collection: £18.99
Any 10+: £17.99
Any 20+: £16.99
Delivery: £20.99
Any 10+: £19.49
Any 20+: £17.99
O'Food Halal Gochujang Sauce 1x300g
Halal
Vegan
Vegetarian

SAU991

from £6.63 per kg

O'Food Halal Gochujang Sauce 1x300g

Collection: £1.99
Delivery: £2.49
Petti Passata Extra Fine TetraBrik-1x1kg
Vegan
Vegetarian

SAU612

from £3.29 per kg

Petti Passata Extra Fine TetraBrik-1x1kg

Collection: £3.29
Delivery: £3.79
Gomo Sun-Dried Tomatoes in Oil Glass 1x3.1L
Vegan
Vegetarian

VEG164

from £8.00 per litre

Gomo Sun-Dried Tomatoes in Oil Glass 1x3.1L

Collection: £24.79
Delivery: £26.29
Green Apples -1x10
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

FRU003

from £0.30 each

Green Apples -1x10

Collection: £2.99
Delivery: £3.99
Red Royal Gala Apples 1x10
Chilled
Fresh
Vegan
Vegetarian

FRU002

from £0.30 each

Red Royal Gala Apples 1x10

Collection: £2.99
Delivery: £3.79
Fresh Avocados-1x6
Chilled
Fresh
Vegetarian

FRU130

from £1.08 each

Fresh Avocados-1x6

Collection: £6.49
Delivery: £6.99
Fresh Lemons-1x15
Chilled
Fresh

VEG899

from £0.37 each

Fresh Lemons-1x15

Collection: £5.49
Delivery: £5.99
Fresh Limes -1x15
Chilled
Fresh

VEG926

from £0.27 each

Fresh Limes -1x15

Collection: £3.99
Delivery: £3.49
Oranges For Eating 1x8
Chilled
Fresh
Vegetarian

FRU159

from £0.31 each

Oranges For Eating 1x8

Collection: £2.49
Delivery: £3.49
Pineapple 6-8 Pcs Case
Popular
Chilled
Fresh

FRU187

from £2.33 each

Pineapple 6-8 Pcs Case

Collection: £13.99
Delivery: £14.99
Pineapple Approx. 1kg 1x1
Chilled
Fresh

FRU217

from £2.49 each

Pineapple Approx. 1kg 1x1

Collection: £2.49
Delivery: £2.99
Fresh Aubergines-1x4
Chilled
Fresh

VEG900

from £1.12 each

Fresh Aubergines-1x4

Collection: £4.49
Delivery: £4.99
Fresh Cucumbers-1x4
Chilled
Fresh

VEG902

from £0.62 each

Fresh Cucumbers-1x4

Collection: £2.49
Delivery: £2.99
Red & Green Mixed Peppers 3 Green-2 Red 1x5
Chilled

VEG917

from £0.90 each

Red & Green Mixed Peppers 3 Green-2 Red 1x5

Collection: £4.49
Delivery: £4.99
Fresh Courgettes-1x4
Popular
Chilled
Fresh

VEG901

from £0.75 each

Fresh Courgettes-1x4

Collection: £2.99
Delivery: £3.49