Sushi Rice

Emma Basic Japonica Short Grain Rice 1x10kg
Vegan
Vegetarian

RIC125

from £1.60 per kg

Emma Basic Japonica Short Grain Rice 1x10kg

Collection: £15.99
Delivery: £17.49
Emma Basic Japonica Sushi Rice 1x5kg
Vegan
Vegetarian

RIC126

from £1.60 per kg

Emma Basic Japonica Sushi Rice 1x5kg

Collection: £7.99
Delivery: £8.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Rice Majestic Sushi Rice 1x10kg

RIC110

from £1.25 per kg

Rice Majestic Sushi Rice 1x10kg

Collection: £13.49
Any 10+: £12.99
Any 20+: £12.49
Delivery: £14.49
Any 10+: £13.99
Any 20+: £13.49