freshways

Set Sour Cream 1x2kg
Chilled

CRE033

from £3.50 per kg

Set Sour Cream 1x2kg

Collection: £6.99
Delivery: £7.99
Fresh Semi Skimmed Milk 1x2L
Popular
Chilled
Fresh
Vegetarian
United Kingdom

DAI006

from £0.85 per litre

Fresh Semi Skimmed Milk 1x2L

Collection: £1.69
Delivery: £1.89
Fresh Skimmed Milk 1x2L
Popular
Chilled
Fresh
Vegetarian
United Kingdom

DAI120

from £0.85 per litre

Fresh Skimmed Milk 1x2L

Collection: £1.69
Delivery: £1.89
Fresh Whole Milk 1x2L
Popular
Chilled
Fresh
Vegetarian
United Kingdom

DAI005

from £0.85 per litre

Fresh Whole Milk 1x2L

Collection: £1.69
Delivery: £1.89