Yayla

Mix & Save - ANY COMBINATION
Yayla 55% Turkish White Cheese 1x800g
Chilled

CHE097

from £9.99 per kg

Yayla 55% Turkish White Cheese 1x800g

Collection: £9.99
Any 10+: £8.99
Any 20+: £7.99
Delivery: £10.99
Any 10+: £9.99
Any 20+: £8.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Yayla 60% Turkish White Cheese 1x800g
Popular
Chilled

CHE133

from £10.36 per kg

Yayla 60% Turkish White Cheese 1x800g

Collection: £9.29
Any 10+: £8.79
Any 20+: £8.29
Delivery: £10.29
Any 10+: £9.79
Any 20+: £9.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
Yayla Strained Yoghurt (Suzme) 10% Fat 1x5kg
Chilled

DAI004

from £2.70 per kg

Yayla Strained Yoghurt (Suzme) 10% Fat 1x5kg

Collection: £14.99
Any 10+: £13.99
Any 20+: £13.49
Delivery: £16.49
Any 10+: £14.99
Any 20+: £14.49
Yayla Halal Kangal Sucuk 1x1kg
Chilled
Halal

MEA088

from £13.29 per kg

Yayla Halal Kangal Sucuk 1x1kg

Collection: £13.29
Delivery: £14.79
Yayla Halal Parmak Sucuk 1x1kg
Chilled
Halal

MEA143

from £13.29 per kg

Yayla Halal Parmak Sucuk 1x1kg

Collection: £13.29
Delivery: £14.79