BN

MSC BN Skin On PBI Cod Fillets 32oz+ 2x9kg
Frozen
MSC

FSH839

from £14.28 per kg

MSC BN Skin On PBI Cod Fillets 32oz+ 2x9kg

Collection: £256.99
Delivery: £258.99
MSC BN Skinless Boneless Cod Fillets 16-32oz 2x9kg
Frozen
MSC

FSH542

from £16.50 per kg

MSC BN Skinless Boneless Cod Fillets 16-32oz 2x9kg

Collection: £296.99
Delivery: £298.99
MSC BN Skinless PBI Cod Fillets 16-32oz 2x9kg
Frozen
MSC

FSH731

from £15.33 per kg

MSC BN Skinless PBI Cod Fillets 16-32oz 2x9kg

Collection: £275.99
Delivery: £277.99
MSC BN Skinless PBI Cod Fillets 8-16oz 2x9kg
Frozen
MSC

FSH730

from £15.89 per kg

MSC BN Skinless PBI Cod Fillets 8-16oz 2x9kg

Collection: £285.99
Delivery: £287.99