KTC

Mix & Save - ANY COMBINATION
KTC Gourmet Crispy Fried Onions-1x2.55kg
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

SPI356

from £5.88 per kg

KTC Gourmet Crispy Fried Onions-1x2.55kg

Collection: £16.99
Any 10+: £15.99
Any 20+: £14.99
Delivery: £18.99
Any 10+: £17.99
Any 20+: £15.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
KTC Coconut Milk-12x400ml
Vegan
Vegetarian

SPI259

from £1.08 each

KTC Coconut Milk-12x400ml

Collection: £14.49
Any 10+: £13.99
Any 20+: £12.99
Delivery: £15.99
Any 10+: £15.49
Any 20+: £13.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
KTC Creamed Coconut-12x200g
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

SPI429

from £1.37 each

KTC Creamed Coconut-12x200g

Collection: £18.49
Any 10+: £17.49
Any 20+: £16.49
Delivery: £19.99
Any 10+: £18.99
Any 20+: £17.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Ground Black Pepper-1x1kg
Vegan
Vegetarian

SPI293

from £14.99 per kg

Ground Black Pepper-1x1kg

Collection: £15.99
Any 10+: £15.49
Any 20+: £14.99
Delivery: £16.99
Any 10+: £16.49
Any 20+: £15.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
KTC Pure Butter Ghee 1x2kg
Vegetarian
United Kingdom

DAI107

from £9.50 per kg

KTC Pure Butter Ghee 1x2kg

Collection: £20.49
Any 10+: £19.99
Any 20+: £18.99
Delivery: £21.99
Any 10+: £21.49
Any 20+: £19.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
KTC Kesar Mango Pulp 6x850g
Vegan
Vegetarian

FRU203

from £2.00 each

KTC Kesar Mango Pulp 6x850g

Collection: £12.99
Any 10+: £12.49
Any 20+: £11.99
Delivery: £13.99
Any 10+: £13.49
Any 20+: £12.99
KTC Red Kidney Beans 12x400g
Popular
Vegan
Vegetarian

VEG680

from £0.73 each

KTC Red Kidney Beans 12x400g

Collection: £8.79
Delivery: £10.29
KTC Chick Peas-12x400g
Popular
Vegetarian
United Kingdom

LEN010

from £0.69 each

KTC Chick Peas-12x400g

Collection: £8.29
Delivery: £9.79
KTC Chick Peas-6x2.55kg
Vegan
Vegetarian

VEG598

from £3.88 each

KTC Chick Peas-6x2.55kg

Collection: £23.29
Delivery: £25.29
KTC Chopped Tomatoes-6x2.55kg
Vegan
Vegetarian

VEG597

from £1.46 per kg

KTC Chopped Tomatoes-6x2.55kg

Collection: £22.29
Delivery: £24.29
KTC Super Hi-Fry Extra Long Life Oil 1x20L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL131

from £1.85 per litre

KTC Super Hi-Fry Extra Long Life Oil 1x20L

Collection: £36.99
Delivery: £38.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
KTC 100% Pure Coconut Oil 1x1Litre
Vegan
Vegetarian

OIL156

from £4.99 per litre

KTC 100% Pure Coconut Oil 1x1Litre

Collection: £5.99
Any 10+: £5.49
Any 20+: £4.99
Delivery: £6.49
Any 10+: £5.99
Any 20+: £5.49
KTC Pure Groundnut Oil BIB 1x20L
Vegetarian
United Kingdom

OIL132

from £2.50 per litre

KTC Pure Groundnut Oil BIB 1x20L

Collection: £49.99
Delivery: £51.99
KTC Blended Pomace Oil Tin 1x5L
Vegan
Vegetarian

OIL058

from £2.56 per litre

KTC Blended Pomace Oil Tin 1x5L

Collection: £12.79
Delivery: £13.79
KTC Chef's Choice Rapeseed Oil Drum 1x20L
Vegetarian
United Kingdom

OIL068

from £1.70 per litre

KTC Chef's Choice Rapeseed Oil Drum 1x20L

Collection: £33.99
Delivery: £35.99
KTC Rapeseed Oil PET 1x5L
Vegan
Vegetarian

OIL110

from £1.90 per litre

KTC Rapeseed Oil PET 1x5L

Collection: £9.49
Delivery: £10.49
KTC High Oleic Sunflower Oil BIB 1x20L
Vegan
Vegetarian

OIL112

from £2.15 per litre

KTC High Oleic Sunflower Oil BIB 1x20L

Collection: £42.99
Delivery: £44.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Sunflower Oil PET 1x5L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL037

from £1.90 per litre

Sunflower Oil PET 1x5L

Collection: £10.49
Any 10+: £9.99
Any 20+: £9.49
Delivery: £11.49
Any 10+: £10.99
Any 20+: £10.49
KTC Extended Life Vegetable Oil PET 1x5L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL109

from £1.70 per litre

KTC Extended Life Vegetable Oil PET 1x5L

Collection: £8.49
Delivery: £9.49
KTC Vegetable Cooking Oil BIB 1x20L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL072

from £1.45 per litre

KTC Vegetable Cooking Oil BIB 1x20L

Collection: £28.99
Delivery: £30.99
KTC Vegetable Cooking Oil Drum 1x20L
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

OIL013

from £1.47 per litre

KTC Vegetable Cooking Oil Drum 1x20L

Collection: £29.49
Delivery: £31.49
KTC Lemon Dressing-24x400ml
United Kingdom

SAU364

from £0.46 each

KTC Lemon Dressing-24x400ml

Collection: £10.99
Delivery: £12.49
KTC Lemon Juice-6x1L
Vegan
Vegetarian

SAU384

from £2.42 each

KTC Lemon Juice-6x1L

Collection: £14.49
Delivery: £15.99
KTC Mint Sauce-2x2.34kg
Vegan
Vegetarian
United Kingdom

SAU334

from £4.50 each

KTC Mint Sauce-2x2.34kg

Collection: £8.99
Delivery: £10.49