Riverdene

Tuna Chunks in Brine Small Tins12x185g

FSH453

from £6.30 per kg

Tuna Chunks in Brine Small Tins12x185g

Collection: £13.99
Delivery: £15.49
Pineapple Pizza Cut Pieces Tin 1x3kg
Vegan
Vegetarian

PIZ033

from £2.76 per kg

Pineapple Pizza Cut Pieces Tin 1x3kg

Collection: £8.29
Delivery: £9.79
Solid Pack Apples-1x2.6kg
Vegan
Vegetarian

VEG096

from £2.11 per kg

Solid Pack Apples-1x2.6kg

Collection: £5.49
Delivery: £5.99
Black Turtle Beans in Water in Tin 1x2.5kg
Vegan
Vegetarian

VGT050

from £1.84 per kg

Black Turtle Beans in Water in Tin 1x2.5kg

Collection: £4.59
Delivery: £5.59
Riverdene Chopped Tomatoes-6x2.5kg
Popular
Vegan
Vegetarian

VEG642

from £1.22 per kg

Riverdene Chopped Tomatoes-6x2.5kg

Collection: £18.29
Delivery: £20.29
Mix & Save - ANY COMBINATION
Riverdene Peeled Plum Tomatoes-6x2.5kg
Vegan
Vegetarian

VEG149

from £1.07 per kg

Riverdene Peeled Plum Tomatoes-6x2.5kg

Collection: £19.99
Any 10+: £18.99
Any 20+: £15.99
Delivery: £21.99
Any 10+: £20.99
Any 20+: £16.99
Strawberry Jam 1x3kg
Vegan
Vegetarian

JAM021

from £3.66 per kg

Strawberry Jam 1x3kg

Collection: £10.99
Delivery: £11.99