Prima

Buttercup Grated Red Cheddar  1x2kg
Chilled
Halal
Vegetarian
United Kingdom

CHE169

from £7.25 per kg

Buttercup Grated Red Cheddar 1x2kg

Collection: £14.49
Delivery: £15.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Soprano Grated 100 with Mozzarella 6x1.8kg
Chilled
Vegetarian

PIZ324

from £4.17 per kg

Soprano Grated 100 with Mozzarella 6x1.8kg

Collection: £46.99
Any 10+: £45.99
Any 20+: £44.99
Delivery: £48.99
Any 10+: £47.99
Any 20+: £45.99
Mix & Save - ANY COMBINATION
Soprano Grated 8020 with Cheddar 6x1.8kg
Chilled
Vegetarian

PIZ323

from £4.17 per kg

Soprano Grated 8020 with Cheddar 6x1.8kg

Collection: £46.99
Any 10+: £45.99
Any 20+: £44.99
Delivery: £48.99
Any 10+: £47.99
Any 20+: £45.99