Lamb Weston

NEW
Lamb Weston Private Reserve® Julienne Fries-4x2.5kg
Frozen

CHP119

from £1.90 per kg

Lamb Weston Private Reserve® Julienne Fries-4x2.5kg

Collection: £18.99
Delivery: £20.99
Lamb Weston Original Seasoned Twister Fries Skin on 4x2.5kg
Frozen
Halal
Vegan

CHP214

from £2.70 per kg

Lamb Weston Original Seasoned Twister Fries Skin on 4x2.5kg

Collection: £26.99
Delivery: £28.99
Lamb Weston Seasoned Skin On Crisscuts 4x2.5kg
Frozen

CHP156

from £2.60 per kg

Lamb Weston Seasoned Skin On Crisscuts 4x2.5kg

Collection: £25.99
Delivery: £27.99
Lamb Weston Ziggy Fries-4x2.5kg
Frozen

CHP151

from £2.25 per kg

Lamb Weston Ziggy Fries-4x2.5kg

Collection: £22.49
Delivery: £24.49
Mix & Save - ANY COMBINATION
Lamb Weston Private Reserve® 3/8 Fries 4x2.5kg
Frozen
United Kingdom

CHP118

from £1.30 per kg

Lamb Weston Private Reserve® 3/8 Fries 4x2.5kg

Collection: £18.99
Any 10+: £15.99
Any 20+: £12.99
Delivery: £20.99
Any 10+: £17.99
Any 20+: £13.99
Lamb Weston Mini Hash Browns Puffs-1x1kg
Frozen

POT176

from £3.49 per kg

Lamb Weston Mini Hash Browns Puffs-1x1kg

Collection: £3.49
Delivery: £3.99
Lamb Weston Original Seasoned Wedges-4x2.5kg
Frozen
United Kingdom

POT109

from £2.00 per kg

Lamb Weston Original Seasoned Wedges-4x2.5kg

Collection: £19.99
Delivery: £21.99
Lamb Weston Battered Onion Rings-6x1kg
Frozen

POT123

from £3.75 each

Lamb Weston Battered Onion Rings-6x1kg

Collection: £22.49
Delivery: £24.49