Pacific West

Pacific West Breaded Butterfly King Prawns 1x500g
Frozen

FIS535

from £15.98 per kg

Pacific West Breaded Butterfly King Prawns 1x500g

Collection: £7.99
Delivery: £8.99
Pacific West Raw Panko Coated Prawns 21/25 1x500g
Frozen

FIS234

from £8.99 each

Pacific West Raw Panko Coated Prawns 21/25 1x500g

Collection: £8.99
Delivery: £9.99
Pacific West Tempura Torpedo Japanese Style Prawns 21/25 1x500g
Frozen

FIS235

from £17.98 per kg

Pacific West Tempura Torpedo Japanese Style Prawns 21/25 1x500g

Collection: £8.99
Delivery: £9.99
Pacific West Panko Coated Hand Cut Squid Rings 1x700g
Frozen

FIS177

from £16.13 per kg

Pacific West Panko Coated Hand Cut Squid Rings 1x700g

Collection: £11.29
Delivery: £12.29
Pacific West Salt & Pepper Squid Chunks 1x1kg
Frozen

FIS176

from £11.79 per kg

Pacific West Salt & Pepper Squid Chunks 1x1kg

Collection: £11.79
Delivery: £12.79
NEW
Pacific West IQF Boneless Sea Bass Fillets 110-140g 1x20
Frozen

FSH690

from £20.20 per kg

Pacific West IQF Boneless Sea Bass Fillets 110-140g 1x20

Collection: £39.99
Delivery: £40.99